• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Necattin Acar, Susuz İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı

"Necattin Acar, Susuz İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı"

Necattin Acar, Susuz İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı

Necattin Acar, Susuz İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

1940 yılından bu yana Doğu Anadolu Bölgesinde, özellikle Kars - Erzurum - Iğdır - Ardahan ve Ağrı bölgesinde hayvancılık sektöründe önemli hizmetlerde bulunan Acar Tarım ve Hayvancılık Yönetim Kurulu Başkanı Necattin Acar,31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimleri için Susuz ilçesinden AK Parti İl Genel Meclis Aday Adaylığı sürecini Kafkas Haber Ajansı ve Serhat Haber Ankara Gazetesi’ye paylaştı.

Özellikle büyükbaş hayvancılık konusunda ülkemizde önemli bir yere sahip olan Acar Tarım ve Hayvancılığın sahibi olan Necati Acar, 1994 yılında Kars Bölgesine ilk Simental ırkı büyük baş hayvanı getirerek sektörü canlandırdı. Bölgeye kattığı artılar ile büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde büyük bir değer kazandırıp, verimi arttırdı.

Acar Hayvancılık Ve Besicilik Yönetim Kurulu Başkanı Necattin Acar, “Kars yöresinde uzun yıllardan beridir Tarım ve Hayvancılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ve faaliyetlerle gerek ilimize, gerek bölgemize ve gerekse ülkemize katkı sağlamak için tarım ve hayvancılıkta bir çok sektörde hizmet etmekteyiz. Çalışmalarımız kapsamında 1994 yılında Kars İline ilk Simental ırkı sığırı biz getirdik ve de bölgemizde önemli bir katkıda bulunduk.

Güven ve istikrar sonucu ülkemizin değişik yörelerinde özellikle büyükbaş hayvancılık konusunda aranan kurumlardan biriyiz, hayvancılık sektöründe bundan sonrada gerek hizmet gerekse üretim konusunda sürekliliğimiz devam edecektir.” diye konuştu.

Necattin Acar, Susuz İl Genel Meclis Aday Adaylığı süreciyle ilgili de şunları söyledi:

“İlimize, ilçemize ve ülkemize uzun yıllardan beri hizmet vermekteyim. Özellikle de Acar Tarım ve Hayvancılık bünyesinde yaptığımız hizmetlerle ilimize önemli oranda katma değer oluşturmaktayız. Bölgemizin bütün sorunlarını ve çözümünü biliyorum. Yıllardır ayak basmadığımız yer kalmadı. Artık işimizle alakalı yaptığımız başarılarımızı siyasette de sürdürmek istiyoruz. İlimize ve ilçemize katkı anlamında yaptıklarımız teminatımızdır.” dedi.

Necattin Acar ayrıca, “AK Partimize kurulduğundan bu yana hizmet vermekteyiz. Her ortamda hizmetlerimizi aksatmadan devam ettirmekteyiz. İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylığımda da gördüğüm ilgi beni daha da kamçıladı. AK Parti hükümetimiz, il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte hareket edip en iyi hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağız.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.337239