Necmi Kocaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajı

"Necmi Kocaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajı"

Necmi Kocaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajı

Necmi Kocaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars halkı olarak Mübarek Kurban Bayramına ulaşmış bulunuyoruz.  Tüm halkımızın bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan diliyorum. Manevi duygularımızın güçlendirilmesi,  vatan ve millet sevgisinin pekiştirilmesi için bir vesile olan dini ve milli bayramlar, toplumsal birliği sağlayan, kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, hoşgörünün egemen olduğu, güzel duyguların paylaşıldığı özel günlerdir. Bu özel günlerde milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleri uygularken geçmişine bağlı, geleceğine sağlam temeller üzerinde bakabilen insanlar yetişmesinin önemine dikkat çekmeliyiz. İslam dünyasında büyük bir önem taşıyan, bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda siz değerli Kars yaşayanları ile  aynı ortamda bulunmaktan ve beraber çalışmaktan gurur duyuyorum. Tüm müslümanların ve Kars halkının mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Şehitlerimiz için Allah’tan rahmet diler, bayramın sağlık, huzur ve barış dolu günler getirmesini temenni ederim.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219410