• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

NİRVANA Ramazan Bayramınızı Kutlar

"NİRVANA Ramazan Bayramınızı Kutlar"

Şehitler Mahallesi İnönü Caddesi NO: 93 (Oruçoğlu Petrol Karşısı) Kars adresinde hizmet veren NİRVANA Cafe Restaurant,, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

NİRVANA Ramazan Bayramınızı Kutlar

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Şehitler Mahallesi İnönü Caddesi NO: 93 (Oruçoğlu Petrol Karşısı) Kars adresinde hizmet veren NİRVANA Cafe Restaurant sahibi Emrah Doğu, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajda, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah'tan temenni ediyoruz. Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimizle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

TEL: 0542 346 3136

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.236477