• 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Nuran Abla’ya Sürpriz Ziyaret

"Nuran Abla’ya Sürpriz Ziyaret"

Kars’ın ilk kadın girimcisi Kaz Evi sahibi Nuran Oğuz Özyılmaz’a, Yapı Kredi Allianz Sigorta personellerinden sürpriz ziyaret.

Nuran Abla’ya Sürpriz Ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK 

Kars’ın ilk kadın girimcisi Kaz Evi sahibi Nuran Oğuz Özyılmaz’a, Yapı Kredi Allianz Sigorta personellerinden sürpriz ziyaret.

Allianz Sigorta’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hediye aldıkları “Yapabilirsin” kitabını Nuran Oğuz Özyılmaz’a imzalatmak ve kendisiyle tanışmak için Samsun’dan Kars’a gelen Necla Torun ile Melek Şahin büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ettiler.

Özyılmaz, “Misafirlerim bugün beni çok mutlu etti. Ben topluma cesaret verdim. Kadında devrim yarattım. Kars kadınına cesaret verdim. İşimde ve çok yoruluyorum. Çok çalışıyorum çok emek etmişim, emekçi bir kadınım. Ama yorgunluğum, sıkıntılarım bu tür geri dönüşlerle giderebiliyorum. Çünkü ben bir hikaye yazdım. Artık bu yaştan sonra o hikayenin mutluluğunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Necla Torun, “Yapı Kredi Allianz Sigorta çalışanıyız. Allianz Sigorta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bize “Yapabilirsin” kitabını hediye etti. Bu hediye bizim için çok değerli bir hediye. 8 kadının hayat hikayesinin anlatıldığı kitapta Nuran Hanımında hayat hikayesi var. Ben kitabı tamamen okudum ve Nuran hanımdan çok etkilendim. Bizim de Kars planımız vardı ve planımızda Nuran hanımı da görmek istedik, kendisiyle tanışmak istedik. Samsun’dan geldik ve kitabı da kendisine imzalattık. Çok mutluyum” dedi.

Melek Şahin ise, “Gerçekten yapabilirsin diyorum başka bir şey demeye gerek yok. Kitabı ilk olarak anneme hediye ettim. Nuran abla ile tanıştığım için çok mutluyum.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.224315