• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Nuran Özyılmaz’la Kars Yemekleri Haftası

"Nuran Özyılmaz’la Kars Yemekleri Haftası"

Kars Kaz Evi işlemecisi Nuran Oğuz Özyılmaz, Vatan Gazetesi’nde Kars Yemeklerini tanıttı.

Nuran Özyılmaz’la Kars Yemekleri Haftası

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Kaz Evi işlemecisi Nuran Oğuz Özyılmaz, Vatan Gazetesi’nde Kars Yemeklerini tanıttı.

Türkiye’de son yılların en çok konuşulan başarılı kadınlarından Nuran Özyılmaz, televizyon ve gazetelerin ekranlarında, sayfalarında yer verdiği vazgeçilmez isimlerinden biri oldu.

İlk işe atılma serüveninden Kars kazının tanıtılması, turizme sağladığı artı değerler ve cesaretin, girişimciliğin en güzel örneklerinden biri oldu.

Özyılmaz öyle yerlere geldi ki artık Türkiye’nin dört bir yanında eğitimlere katılan, seminer veren, kadının gücünü ülkeye yayan bir isim oldu.

Özellikle de kış mevsiminde hemen hemen her gün bir TV veya gazetenin ulusal sayfalarında yer alan Özyılmaz, kızlarına örnek anne, memleketine örnek sevdasıyla da biliniyor.

Bu bilinirliklerini Kars sevdasına bağlayan Özyılmaz geçtiğimiz günlerde Vatan Gazetesi’nin iç sayfasında Kars’ın yemeklerini tanıttı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214293