Ögel Kardeşler’den Kurban bayramı mesajı

"Ögel Kardeşler’den Kurban bayramı mesajı"

Kars’ta yaz ve kış lastiklerinin vazgeçilmez adresi Ögel Kardeşler, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam âleminin ve Karslı hemşerilerinin Kurban Bayramını kutladı.

&Ögel Kardeşler’den Kurban bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta yaz ve kış lastiklerinin vazgeçilmez adresi Ögel Kardeşler, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam âleminin ve Karslı hemşerilerinin Kurban Bayramını kutladı.

Ögel Kardeşler, “Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Kurban Bayramı’nda, her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı bu bayramda sağlanacak hoşgörü ortamının, Kars halkını ve tüm İslam alemini birbirine daha da çok kenetleyeceği inancındayım. Bugüne kadar her konuda birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli Kars halkının, bundan sonra da aynı beraberliği göstererek gerçek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek günden istifade edeceklerine inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Mesajın devamı şöyle;

“Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyorum. Sosyal dayanışmanın zirveye çıktığı Kurban Bayramları, aziz milletimizin inanç köklerinin ne kadar sağlam olduğunun da bir nevi ispatıdır. Bu vesileyle tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.282123