• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Öğrencilere YKS Sunumu

"Öğrencilere YKS Sunumu"

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine okulun rehber öğretmeni Özge Ayvazoğlu tarafından YKS semineri düzenlendi.

&Öğrencilere YKS Sunumu

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine okulun rehber öğretmeni Özge Ayvazoğlu tarafından YKS semineri düzenlendi.

Seminer kapsamında öğrencilere sınavların içeriği, soru adedi, sınav süresi, sınavın değerlendirilmesi ve puanlama sistemi, öğrencilerin puan türleri için çözmeleri gereken testler, başarı sıralaması, ortaöğretim başarı puanı hesaplama şekli,  bölümlerin hangi puan türlerinden öğrenci alacakları gibi konular anlatıldı.

Öğrencilerin aklına takılan konular ile ilgili soruları cevaplanarak seminer sonlandırıldı. Yaptığı Rehberlik çalışmaları ile okula farklı bir rehberlik ahengi getiren ve büyük bir emek sarf eden Özge Ayvazoğlu’na okul idaresi tarafından teşekkür edildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.238061