Örnek Mahallesi Muhtar Adayı Murat Şeker

"Örnek Mahallesi Muhtar Adayı Murat Şeker"

Kars’ta çalıştığı İl Özel İdaresi’nde başarılı hizmetlere imza atan Murat Şeker, bu başarısını Örnek Mahallesi’ne Muhtar Adayı olarak mahallesine hizmetlerle taçlandıracak.

&Örnek Mahallesi Muhtar Adayı Murat Şeker

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta çalıştığı İl Özel İdaresi’nde başarılı hizmetlere imza atan Murat Şeker, bu başarısını Örnek Mahallesi’ne Muhtar Adayı olarak mahallesine hizmetlerle taçlandıracak.

Muhtar Adayı Murat Şeker, “Hizmetleri taçlandırmak, üzerine artı değerler katmak için şehrimizin Örnek Mahallesi’nden muhtar adayı oldum. Mahallemizi daha yaşanabilir bir mahalleye çevirmek, sorunlarından kurtulmuş, yeni ve kalıcı hizmetleri getirmek için adayım. Örnek mahallesinde yaşayan tüm vatandaşlarımızdan desteklerini bekliyorum. Mahallemizi layık olduğu yere taşımak için gece gündüz çalışacağız. Hemşehrilerimizle el ele vererek tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Amacımız hizmet, hizmette kalitedir. Herkesi en derin kalbi duygularımla selamlıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

MURAT ŞEKER KİMDİR?

1971 Kars doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimimi Kars’ta tamamladı. 1993 yılından bu yana Köy Hizmetleri, Özel İdare kurumunda çalışmakta. Kurumda saha amirliği, sendikacılık görevlerinde bulundu. Şu anda da şantiye şefliği yapmaktadır.

Murta Şeker evli ve 3 çocuk babasıdır.

Murat Şeker Tlf: 0532 5118296

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234855