• 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Osman Kaymak’ın Gurur Günü

"Osman Kaymak’ın Gurur Günü"

Samsun Valisi Osman Kaymak, vatani görevini tamamlayan oğlu Necip Fazıl’ın ziyaretiyle gurur günü yaşadı.

Osman Kaymak’ın Gurur Günü

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Samsun Valisi Osman Kaymak, vatani görevini tamamlayan oğlu Necip Fazıl’ın ziyaretiyle gurur günü yaşadı.

Bir bananın en mutlu anı evlatlarının evlilikleri, iş sahibi olmaları, vatan ve millet aşkıyla, toprak ve bayrak sevdasıyla yaşamalarıdır. Bu gururlardan biri de kuşkusuz erkek evlatların bu kutsal vatanımız için nöbet tutması. İşte Samsun Valisi Osman Kaymak’ın oğlu da babasına, ailesine, ülkesine bu gurur anını yaşattı. Vatani görevini hakkıyla yapıp terhis olduktan sonra soluğu babasının yanında aldı.

Babası Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret eden Necip Fazıl, askerlik anılarını anlattı, birlikte sohbet ettiler ve bu ziyareti hatıra fotoğrafıyla ölümsüzleştirdiler.

Vali Osman Kaymak, “Vatani görevini yerine getirip terhis olan oğlum Necip Fazıl ziyaretime geldi. Allah bütün askerimizi polisimizi korusun.” paylaşımını yaptı.

(BA-BA-S) SAMSUN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217457