Öz Koçaklar Murat Koçak’ın kurban bayramı mesajı

"Öz Koçaklar Murat Koçak’ın kurban bayramı mesajı"

Kars merkezde hizmet vere Öz Koçaklar ( Koçak Peynirleri ) İşletmecisi Murat Koçak, tüm Kars halkının, ülkemizin ve İslam aleminin kurban bayramını kutladı.

&Öz Koçaklar Murat Koçak’ın kurban bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars merkezde hizmet vere Öz Koçaklar ( Koçak Peynirleri ) İşletmecisi Murat Koçak, tüm Kars halkının, ülkemizin ve İslam aleminin kurban bayramını kutladı.

Koçak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kurban bayramının insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, özel zamanlardan biridir. Bizim bayramlarımızda sevdiklerimizi ziyaret, çocukları sevindirmek, büyüklere hürmet, bayram namazında hep birlikte ibadet, kaybettiğimiz yakınları kabirlerinde ziyaret vardır. Bu millet, tarih boyunca adaletten, barıştan, kardeşlik ve hoşgörüden yana olmuştur. İnancımız ve insanlığımız gereği, evlerinden, yurtlarından uzak olan kardeşlerimize kucak açmak bizim görevimizdir.  Bayram sevincimizi kardeşlerimiz ile paylaştığımızda sevincimizin çoğalacağına ve bir nebze de olsa onların yaralarını sarmaya sebep olacağımıza inanıyorum. İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın dünya üzerinde hayatları acı ve gözyaşından ibaret olan insanlara huzur ve neşe getirmesini diliyor, aziz milletimizin ve İslam âleminin ve Kars halkının bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.240293