Özel Çelik Başarı Koleji’nde resim sergisi

"Özel Çelik Başarı Koleji’nde resim sergisi"

Kars Özel Çelik Başarı Koleji, geleneksel hale getirdiği resim sergisi bu yıl da renkli görüntüler ve yoğun katılımla açıldı.

&Özel Çelik Başarı Koleji’nde resim sergisi

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Özel Çelik Başarı Koleji, geleneksel hale getirdiği resim sergisi bu yıl da renkli görüntüler ve yoğun katılımla açıldı.

Dün açılan bugün de akşam saatlerine kadar açık kalacak olan serginin açılışını Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemalettin Güven, milli eğitim şube müdürleri ve Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş yaptı.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemalettin Güven, resim öğretmeni Burcu Karaduman’dan resimlerle ilgili bilgi aldı ve bu başarılı çalışmadan dolayı Burcu Karaduman’ı ve Çelik Başarı Koleji’ni kutladı.

Okulun resim öğretmeni Burcu Karaduman öncülüğündeki 2017-2018 eğitim-öğretim yılı resim sergisinde öğrencilerin el emeği göz nuru yüzlerce eseri yer buldu.

Açılışın ardından bir çok okul müdürü ve öğretmenler, veliler sergiyi gezerek resimleri tek tek incelediler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233281