• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Özel Çelik Başarı Koleji’nin bilim şenliği

"Özel Çelik Başarı Koleji’nin bilim şenliği"

Kars Özel Çelik Başarı Koleji, Bilim Şenliği düzenledi.

&Özel Çelik Başarı Koleji’nin bilim şenliği

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Özel Çelik Başarı Koleji, Bilim Şenliği düzenledi.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Urlunç, Şube Müdürü Yener Kaya, Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş, veliler ve öğrencilerin katımıyla gerçekleşen Bilim Şenliği renkli ve anlamlı görüntüler eşliğinde yapıldı.

Okulun spor salonunda 1 gün süreyle açık kalan sergiye katılımın yüksek olması öğrencileri ve okul idaresini sevindirdi. Öğrencilerin ufuklarını daha da genişleterek emin adımlarla  ilerlemeleri amacıyla hazırladıkları bilim şenliğinde birbirinden güzel eserler sergilendi. Öğrenciler, öğretmenlerinin desteği ile hazırladıkları projeleri sunarken oldukça heyecanlandılar. Aynı zamanda da gurur dolu dakikalar yaşayan öğrenciler, bilgi ve yetenekleriyle katılımcıları adeta büyülediler.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Urlunç ve Şube Müdürü Yener Kaya, öğrencileri, öğretmenlerini ve okul idaresini böylesine başarılı projelerinden dolayı tebrik ettiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.296289