Özgen Beşli’ye 7 sergileme ödülü daha

"Özgen Beşli’ye 7 sergileme ödülü daha"

Türkiye Fotoğraf Federasyonu 2018 İFSAK 6. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda Özgen Beşli’ye 7 sergileme ödülü verdi.

&Özgen Beşli’ye 7 sergileme ödülü daha

KAFKAS HABER AJANSI

Türkiye Fotoğraf Federasyonu 2018 İFSAK 6. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda Özgen Beşli’ye 7 sergileme ödülü verdi.

Kars’ı, fotoğraf diliyle dilden dile, ilden ile tanıtan Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli, bugüne kadar aldığı sayısız ödüle yenilerini de ekledi. Beşli aldığı ödüllerin yanında yurdun dört bir yanında Kars’ın tarihi ve turistik dokusu, kar ve kaşı, günlük yaşamını anlatan sergiler açıyor. Kişisel sergilerini de zaman ayıran Özgen Beşli, yine illerde konferanslar veriyor ve turist gruplarına tanıtımlar yapıyor.

Özgen Beşli, Kars’a gelen turistlere de fotoğraflarla sunum yaparak kentin bir fotoğrafçı gözüyle de görülmesini sağlıyor.

Beşli geçtiğimiz günlerde Türkiye Fotoğraf Federasyonu 2018 İFSAK 6. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda 7 sergileme ödülü aldı.

Özgen Beşli, “Serhat Şehrim Kars’a 7 adet sergileme ödülü kazandırdım. Memleketimin güzelliklerini uluslar arası platformlarda da gösteriyor olabilmekten dolayı son derece mutluyum.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.241527