• 24 Haziran 2019 Pazartesi

Remzi Aras: Durmak Yok Yola Devam

"Remzi Aras: Durmak Yok Yola Devam"

REMZİ ARAS’DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK MESAJI

Remzi Aras: Durmak Yok Yola Devam

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

REMZİ ARAS’DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK MESAJI

REMZİ ARAS: DURMAK YOK YOLA DEVAM

27. Dönem AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı, İşadamı Remzi Aras, aday adaylığı süresince gördüğü ilgili ve desteklerden dolayı Ak Parti İl ve ilçe teşkilatlarına, tüm Kars halkına, eş dost ve akrabalarına teşekkür etti. Aras, Kars Milletvekili Adayları Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yunus Kılıç ve A. Fetah Çetinkaya’yı da tebrik ederek “Birlikte çıktığımız bu kutlu davada birlikte yol alıp ülkemizi dünyanın lider ülkesi yapacağız. Dün olduğu gibi bugün de partimizle, adaylarımızla kol kolo, omuz omuza çalışıp bu zaferi alacağız. 35 Haziran sabahı Türkiye’nin şaha kalktığı sabah olacak” dedi.

AK Parti’de 8 yıl başkanlık görevi yapan, siyasetin sevilen yüzü İşadamı Remzi Aras “Aday olup olmamak önemli değil. Partinin birer neferiyiz. Her zamanki gibi çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için var gücümüzle çalışacağız. Sayın Bakanımız Ahmet Arslan da bizim için çok değerlidir. Sayın bakanımızın Kars’ımıza önemli hizmetleri ve emekleri var. Vekillerimizin emekleri var. Bizlerde teşkilat mensubu arkadaşlarımızla bir yola çıktık. İnşallah rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olur. AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a ve teşkilatına teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimleri inşallah hepimiz için hayırlı ve uğurlu olur.” dedi.

BAKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti’nin emektarlarından Remzi Aras, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Kars’a ve Karslılara yaptığı hizmetlerin herkesçe bilindiğini de belirterek, AK Parti’nin güçlü kadrolarıyla yoluna devam ettiğini belirtti. Aras, “Kars’ımız uzun yıllar boyunca bakan görememişti. Nihayet Türkiye’nin yetiştirdiği Kars’ın gururu Ahmet Arslan siyasete atılarak AK Parti’nin güçlü kadrolarıyla yoluna devam etti. Alanındaki başarıları, dünyaca ünlü projelerde imzasının bulunması, başarılı bürokrat olmasıyla azimle yoluna devam ederek ülkemizin en önemli bakanlığının başına geldi. Şu anda da ülkemizin en çok konuşulan, en çok beğenilen, en başarılı bakanlarından olan Sayın Ahmet Arslan, 24 Haziran seçimlerinde de Kars’tan birinci sıradan aday gösterilmiştir. Bizler AK Parti’nin tüm kadrolarıyla Bakanımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. Kars’ımızı ve ülkemizi bekleyen dev projeler var ve bu projelerin hayata geçirilmesi gerek. Çünkü ülkemiz dünyanın en güzel ülkesi, reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan da dünyanın en başarılı lideridir. Böylesine güçlü bir kadronun kıymetini bilmek gerek. Bizler bu değerlerin farkındayız. Bu farkındalıkla hareket etmek bize yakışır. Bize yakışan ülkemizin huzur ve refahını düşünmek, ona göre adım atmaktır. Bize yakışan değerlerimize sahip çıkmaktır. Bize yakışan “Ben” olmaktan çıkıp “Biz” olmayı becerebilmektir. Bizler bu şuurla hareket edip hep yarınlarımızı, çocuklarımızı düşünmeliyiz.” diye konuştu.

ADAYMIŞIM GİBİ ÇALIŞACAĞIM

İl Başkanlığı yaptığı dönemlerde de çalışması ve azmiyle partinin gelişmesine önemli katkılar sunan, şehrin gülen yüzü olarak da bilinen Remzi Aras, Kafkas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Ben partinin kuruluşundan bu yana hizmetlerde bulundum. Sürekli partim için, ülkem için çalıştım. Her zaman yanında olduğum partimle yine her zaman birlikte olmayı sürdüreceğim. Şu anda da aday gösterilmedim ama bu çok önemli değil. Önemli olan ekip ruhuyla çalışmaktır. Bende bu ekibin içinde, partimin bir neferi olarak adaylarımızla birlikte adaymışım gibi çalışacağım. Bizlere yakışanda budur. Kars’ımız için, ülkemiz için varız var olmaya da devam edeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin, ülkemizi ve ilimizi kalkındırsın inşallah.” şeklinde konuştu.

ADAYLARIMIZI TEBRİK EDİYORUM

8 yıllık il başkanlığı döneminde sürekli birlik ve beraberlik mesajları veren Remzi Aras, bu birlikteliğini 24 Haziran seçimleri için de gösterdi ve “Kars Milletvekili Adaylarımız; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan, Sayın Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Sayın A. Fetah Çetinkaya’yı tebrik ediyorum. Allah yollarını her zaman açık etsin muvaffak kılsın. Genel merkezimizin onayladığı bu değerli isimlerle birlikte “Durmak Yok Yola Devam” diyoruz. Bu devamlılık ve kararlılıkla el ele verip, gönül gönüle yolumuzda yürüyeceğiz. Köy köy, ilçe ilçe dolaşacağız. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Reisimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte yolları aşındıracağız. Bıkmadan, yorulmadan, yılmadan,  usanmadan gece-gündüz çalışacağız.” ifadelerinde bulundu.

AK KADROLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

Aras, yıllarını verdiği teşkilatlanma yapısını da önemsediğini belirterek, “Partimiz kurulduğu günden bu yana çok değerli teşkilatlarla çalıştı. Bu azim ve kararlılıkla yürütülen çalışmalarda partimiz her yıl başarı çıtasını yükseltti. Hizmetlerine hizmet ekledi. Hem ülkemizi büyüttü geliştirdi hem de ilimizi kalkındırdı. Bu anlamda kurulduğu günden bu yana hizmetlerde bulunan tüm geçmiş kadrolarımızı kutluyorum. Şu anki mevcut teşkilatımızı da başka il başkanı Adem Çalkın olmak üzere, başkan yardımcılarını, tüm yönetimi, merkez ilçeyi, kadın ve gençlik kollarını, ilçe başkanları ve yönetimlerini, ilçe belediye başkanlarımızı ve kadrolarını, AK Parti’nin tüm emektarlarını ve ak kadrolarına partimize verdikleri hizmet ve emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız diyorum. BU zorlu ve yorucu yolculukla eskisiyle yenisiyle yine hep birlikte omuz omuza 24 Haziran’a hazırız. Allah bizleri utandırmasın ve bu kutlu yolda bize muvaffakiyet nasip etsin.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222092