• 24 Haziran 2019 Pazartesi

Rüyada Azı Dişi Görmek nedir ne anlama gelmek

"Rüyada Azı Dişi Görmek nedir ne anlama gelmek"

Rüyada Azı Dişi Görmek nedir , Rüyada Azı Dişi Görmek, Rüyada Azı Dişi Görmek anlamı nedir

&strong>"Rüyada Azı Dişi Görmek nedir" Rüyada Azı Dişi Görmek

Rüyada azı dişi görmek sağlıkla tabir olunur ve aynı zamanda kişinin ömrünün uzunluğuna delalettir. Hayırlı rüyalardan biridir ve hasta kimseler için tez zamanda iyileşeceklerinin müjdesini verir. Tabi ki azı dişinin ne şekilde görüldüğü rüyanın tabirini doğrudan etkilemekte olduğundan yorum da buna uygun olarak yapılmalıdır. Rüya sahibi kendi ağzındaki sağlıklı azı dişlerinden birini görürse uzun yaşar, sağlığı ile alakalı konularda büyük sıkıntılar çekmeden hayatını sürdürür. Aynı zamanda kalabalık bir aileye mensup olmak veya birden fazla çocuk sahibi olmak suretiyle torunlarını görmek demektir. Hangi işe girilirse girilsin, hangi alanda iş yapılırsa yapılsın ün sahibi olunacağını haber veren rüya, uzun soluklu projelerin, kişinin maddi anlamda rahat etmesini sağlayacak daimi gelirin ifadesidir

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.221860