• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Rüyada Beyaz Duman Görmek nedir ne demek ?

"Rüyada Beyaz Duman Görmek nedir ne demek ?"

Rüyada Beyaz Duman Görmek, Rüyada Beyaz Duman Görmek

Rstrong>Rüyada Beyaz Duman Görmek, Rüyada Beyaz Duman Görmek ne demek.

Rüyada beyaz duman görmek, dargınlıkların biteceğine, küslerin barışacağına yorumlanır ve ortalığın sakinleşeceğine işarettir. Yeniden huzur dolu bir ortama kavuşulacağını tabir eden rüya, yakın zamanda meydana gelmiş karmaşadan veya çatışmalardan bunalan kişilerin nihayet rahat bir nefes alabileceklerini, problemlerine kolayca çözüm bulabileceklerine delalettir. Beyaz duman düşmanların kötülükten vazgeçip köşelerine çekileceği manasına da gelir. Bozulan uzun vadeli planların yeniden şekilleneceğini ve yola çıkılacağını haber verir. Akrabalık ilişkilerinde düzelmelerin, miras meselelerinde uzlaşmanın ve aile içinde birlik olarak hareket etmenin haberini verir. Özgürleşmek, kendi kararlarını alırken daha öz güvenli olmak manasındadır. Bir evin üstünden beyaz duman çıktığını görmek aile içindeki saadete işaret ederken, bir tarlada veya arazide beyaz duman görmek ise yapılan işlerden istenilen sonuçları elde etmeye başlanacağının tabiridir.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235743