Rüyada Cam Kavanoz Görmek ne demek, nedir?

"Rüyada Cam Kavanoz Görmek ne demek, nedir?"

Rüyada Cam Kavanoz Görmek, Rüyada Cam Kavanoz Görmek nedir.

Rstrong>Rüyada Cam Kavanoz Görmek, Rüyada Cam Kavanoz Görmek nedir, Rüyada Cam Kavanoz Görmek ne demek.

Rüyada Cam Kavanoz Görmek

Rüyada cam kavanoz görmek, şeffaflık ve aydınlanma içinde olunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindeki her konuyu derinlemesine inceleyeceğini, kendisine yalan söyleyenleri rahatlıkla ayırt edebileceğini ve tüm yaşamındaki eksileri, artıları tek tek hesap ederek hareket edeceğini tabir eder. Kimsenin hakkını almadan yaşandığını ve iş yeri sahibi olanların tüm çalışanlarına eşit muamele yapmaktan ötürü vicdanlarının son derece rahat olduğunu ifade eder. Rüya sahibinin paylaşımcı karakteri ile alkış topladığını bildirir. Güzel amellere sahip olunduğunu, ailevi değerlere önem verilerek yaşandığını ve her hareketin düşünülerek gerçekleştirildiğini bildirir. Cam kavanoz gören kişiler yalan söylemeden yaşayan, kimseyi kandırmayan, günahtan uzak duran kimselerdir. Mevcut hayat koşullarını gizlemeden ailesiyle paylaşan kişinin önlem alırken sevdiklerinden destek göreceğini, çabalarının neticesini mutluluk gözyaşı dökerek alacağını ifade eder.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.223855