Rüyada Mezun Olmak görmek nedir ne demek, ne anlama gelir

"Rüyada Mezun Olmak görmek nedir ne demek, ne anlama gelir"

Rüyada Mezun Olmak, Rüyada Mezun Olmak nedir, Rüyada Mezun Olduğunu görmek ne anlama gelir.

Rstrong>Rüyada Mezun Olmak görmek

Rüyada mezun olmak, üzerinde çalışılan, emek verilen bir işte başarılı olmak ve yakın zamanda hedefe ulaşmak anlamındadır. Eğitim hayatı sürenler için gerçekte de mezun olacaklarına ve aynı zamanda başarılarından ötürü iş konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklarına yorumlanırken, yetişkin kişiler için bir dönemin kapandığına işarettir. Yetkin bir kimse olmak, sözünün geçtiğini görerek gururlanmak demek olduğu gibi, soru işaretlerinden kurtularak endişeli durumlara son verileceğin de müjdeler. Rüya sahibinin bir süredir sürüncemede kaldığı için canını sıkan parasal bir meselenin kendiliğinden çözülmesiyle rahata kavuşacağını ve bir kutlama yapacağını bildirir. Yüksek borcu olanlarına veya ev kredisi ödeyenlerin ellerine geçen bir imkanla bu borçları tamamen kapatarak sıkıntılarını sona erdireceklerini de tabir eder.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.229764