• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Şanlı, Aziziye’de Dolu Dizgin!

"Şanlı, Aziziye’de Dolu Dizgin!"

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Erzurum Aziziye İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Murat Şanlı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

anlı, Aziziye’de Dolu Dizgin!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Erzurum Aziziye İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Murat Şanlı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gittiği her yerde büyük ilgi gören Şanlı, ittifak söylentilerine rağmen sahadan geri çekilmiyor. Esnaf ziyaretlerinde, kahvehane toplantılarında büyük ilgi gören Şanlı, söylentilerin asparagas olduğunu, partisinin Erzurum’da aday gösterip gösterilmeyeceği konusunda resmi bir açıklaması olmadığını belirtti. Şanlı dolayısıyla, “Siyaset boşluğu kabul etmez. Bize düşen adaymışçasına sahada halkın ayağına gitmek, parti politikalarını ve projelerini anlatmaktır” dedi.

Halkın partisine ve şahsına ilgi gösterdiğini de kaydeden Şanlı, “^Son güne kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Söylentilere kulak tıkayacağız ve davamızdan vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

Takdir hakkının MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’de olduğunu, O’nun emri doğrultusunda siyasi şekillenme her ne şekilde olursa olsun mücadelesinden vazgeçmeyeceğini vurgulayan Şanlı, her şekilde ve şartta partisinin emrinde olduğunu dile getirdi.

(BA-BA-S) ERZURUM/ AZİZİYE (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.285533