Sarıkamış Başköy Derneğinden Muhteşem Açılış

"Sarıkamış Başköy Derneğinden Muhteşem Açılış"

KAI Dernekler Federasyonuna bağlı Sarıkamış Başköy Derneği muhteşem bir kalabalıkla açıldı.

Sarıkamış Başköy Derneğinden Muhteşem Açılış

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KAI Dernekler Federasyonuna bağlı Sarıkamış Başköy Derneği muhteşem bir kalabalıkla açıldı.

 Açılışa KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, AK Parti Keçiören Meclis Üyesi Adayı Kamil Kayaş, KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkan Vekili Yener Acay, AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı Tarık Kaplan ve KAI Dernekler Federasyonuna bağlı dernek başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve birçok Başköylü katıldı.

Başköy Dernek Başkanı Timur Kocabey konuşmasında açılışa katılanlara tek tek teşekkür etti. Kocabey’in ardından KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım bir konuşma yaptı. Yıldırım konuşmasında “Bu güzide mekanı Başköy Köyüne kazandıran Başköy Dernek Başkanı Timur Kocabey’e yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Bizler bir olmanın buralarda kaynağı olmamız gerekiyor. Bizler birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır düsturu ile çalışan koşturan insanlarız. Sizlerin desteği ile birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Bizlerin bu birlikteki ile bizler inşallah sizler için herşeyi yapmaya hazırız ve yapmaya çalışıyoruz. Tekrardan bu güzide mekanı Başköye kazandıran Dernek Başkanımız Timur Kocabey’e teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ise “Beni bu güzel ortama topluluğa davet eden başta Federasyon Genel Başkanımız Erdoğan Yıldırım ve Başköy Dernek Başkanımız Timur Kocabey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli hemşehrilerim sizlerin her davetinde olmaya gücümüz yettiği kadar olmaya çalışıyorum. Bizler sizlerin sayesinde fahri Karslı sayılırız. Önümüzde bir yerel seçim var. Daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de biliyorum ki siz değerli hemşehrilerimiz bizlere desteklerinizi vereceksiniz. Bizlerde sizlerin destekleriyle elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Yeni binanız bir kez daha sizlere hayırlı olsun. Buralarda güzel çalışmalar yapmanızı niyaz ediyoruz. Sizlere tekrardan teşekkür ediyorum sizleri Allah’a emanet ediyorum.” diye konuştu.

AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan da kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Son olarak kendisine “Efsane Başkan” diye hitap edilen AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok kürsüye çıktı. Altınok; “Değerli hemşehrilerim beni burada siz değerli hemşehrilerimle buluşturan başta Federasyon Başkanımız Erdoğan Yıldırım ve Başköy Dernek Başkanımız Timur Kocabey’e teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki ben Fahri Karslıyım. Kars İl Genel Meclisi Tarafından verilen bir Fahri Karslılık bu. Sizleri çok seviyorum. Ve daima geçmişte olduğu gibi bu seçimleri kazanırsak yine eskiden olduğu gibi sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğimi. Önümüzde ki seçimleri inşallah sizlerin desteği ile kazanacağız. Değerli hemşehrilerim sizlere tekrardan teşekkür ediyorum. Sizleri seviyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Açılış programı bölgemizin kültür varlığı olan aşıklarımızın atışmalarıyla son buldu. Aşıklarımız Mustafa Karakaş ve Aşık Paşa Susanoğlu’nun karşılıklı atışmaları ile açılış son buldu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.483660