• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Sarıkamış Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş’ın Engelliler Günü Mesajı

"Sarıkamış Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş’ın Engelliler Günü Mesajı"

Kars Sarıkamış Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Sarıkamış Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş’ın Engelliler Günü Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Sarıkamış Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Boztaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününün insani duygularımızı en fazla hissetmemiz gereken günlerden biri olduğunu belirtti.

Başkan Adayı Boztaş, bir takım engellerine rağmen, hayata tutunmaya çalışan ve onurlu bir şekilde yaşamak amacıyla ekonomik ve sosyal hayatın içerisinde olan engelli vatandaşlarımızın toplumumuz için, birer güç kaynağı olduğunu ifade etti.

Belediye Başkan Aday Adayı Cezmi Boztaş, mesajında şunları kaydetti:

“Engellilik sadece engelli vatandaşlarımız ve ailelerini değil, tüm toplumu ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Bu nedenle engelli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamak, yaşamlarını daha iyi şartlarda ve başkalarına muhtaç olmadan sürdürmek, onlara daha güzel yarınlar sunmak adına, bugüne kadar yapılan iyileştirme çalışmaları bundan sonrada artarak devam edecektir.

Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak görüyor, tüm vatandaşlarımızın engellilerimizi sevgi ve anlayışla kucaklamalarını, onların sorunlarının çözümüne katkıda bulunmalarını temenni ediyorum.

Bu düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyor, engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.216049