• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Savaş Yılmaz Sen Klibi

"Savaş Yılmaz Sen Klibi"

Prodüktörlüğünü Kurtaal Filmin yaptığı Karslı ses sanatçısı Savaş Yılmaz “Sen” adlı şarkısının klip çalışmalarını tamamladı.

Savaş Yılmaz Sen Klibi

KAFKAS HABER AJANSI

Prodüktörlüğünü Kurtaal Filmin yaptığı Karslı ses sanatçısı Savaş Yılmaz “Sen” adlı şarkısının klip çalışmalarını tamamladı.

Karslıların büyük bir zevkle dinlediği Karslı ses Sanatçısı Savaş Yılmaz, “Sen” ismini koyduğu klip çalışmaları Yakup Özgür Kurtaal’ın çekim ve yönetmenliğinde 1 ay önce yapıldı.

Üzerinde uzun uğraşlar vererek çekilen klipin söz ve müziği Savaş Yılmaz’a ait. Yakup Özgür Kurtaal’ın çekimleriyle Kars’ın dört bir yanında, Sarıkamış’taki Katerina köşkünün de aldığı klipin özellikle Kars tanıtım amaçlı olduğu vurgulandı.

Başta Yakup Özgür Kurtaal olmak üzere Kars’ta emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Savaş Yılmaz, “Yaklaşık 20 yıldır müzikle uğraşmaktayım. Bunun 12 yılını profesyonel olarak yürütmekteyim. Genellikle Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik dalında çalışmaktayım. Klipin tamamı Kars’ımızın tanıtımı amaçlı oldu.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.281333