Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri

Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Savaş Yılmaz’dan yerel yönetimler, ilçe teşkilatları ve esnafa ziyaret

Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri


Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı Savaş Yılmaz’dan yerel yönetimler, ilçe teşkilatları ve esnafa ziyaret

AK Parti Kars Milletvekili aday adayı Savaş Yılmaz, yerel yönetimleri, AK Parti ilçe teşkilatlarını ve esnafı ziyaret etti. Son yıllarda yapılan ve şehrin gelişimine önemli katkı sağlayan yatırımların artarak devam etmesine yönelik projelerin konuşulduğu görüşmeler sonrası Savaş Yılmaz, AK partiye gönül veren parti teşkilatına destekleri için teşekkür etti.

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Kars’tan Milletvekili aday adayı olan Yeşilay Genel Müdürü Savaş Yılmaz, yerel yönetimlere, ilçe belediye başkanlarına, AK Parti ilçe teşkilatlarına, yerel yönetimlere ve esnafa ziyarette bulundu.

Kars’ın ihtiyaçlarına ve kalkınmasına yönelik çalışmaların konuşulduğu ve yoğun ilgi gören ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Yılmaz; “Ülkemizin tüm illeriyle kalkınması, halkımızın buna dahil olmasıyla daha güçlenecektir. Kars, tarihiyle, doğasıyla, tarımsal ekonomisiyle, eserleriyle ve insanıyla kadim bir şehir. İlimizi daha ileri götürmek için Kars’a ve hemşehrilerimize hizmet etme duygusu ve duasıyla Ak Parti’den aday adayı oldum. Türkiye’nin 2023 hedefleriyle Kars'ın vizyonunu uyumlu hale getirerek, daha çok yatırım kaynağını ilimize çekmeyi ve ülkenin hedeflerine daha çok katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kamu, özel sektör, uluslararası kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşlarında edindiği birikimi ve deneyimleri Kars’ın hizmetine sunmak istediğini belirten Yılmaz; “Dünyada güç ve cazibe merkezlerinin batıdan doğuya kaydığı bir süreçte Kars’ın öneminin, zenginliğinin, insan kaynağının ve cazibesinin de buna paralel artması gerekiyor. Bunu kavrayabilen yöneticilerin şehrimize hizmet etmesi çok kıymetlidir. Bu anlamda Kars’ın kalkınmasına ve cazibe merkezi haline dönüşmesine yönelik uygulamaya geçirmek istediğimiz projelerimizi Kars Valimiz Sayın Abdullah Erin’e, ilçe belediye başkanlarımıza, AK Parti ilçe teşkilatlarına ve esnafımıza anlattık. Bu anlamda davamızı anlatmak için ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin her alanda kararlıkla ve büyüyerek ilerlediğini söyleyen Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin ülkemizin daha güç adımlarla ilerlemesi noktasında önemli olduğunu ve yeni sistemle birlikte Türkiye’nin kazanacağı ivmeyle ülkemizin daha müreffeh, özgür, güçlü, demokrat bir şekilde yürütülmesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman arkasında ve destekçisi olacaklarını ifade etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri   
<< Önceki Haber Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri Sonraki Haber >>

Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri

DMCA.com Protection Status

Savaş Yılmaz’ın seçim ziyaretleri

  Yukleme: 0.060427