KARS Haber Girişi : 26 Haziran 2020 17:16

SBK Holding, 2021’e 7 bin çalışanla girmeyi hedefliyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK SBK Holding, 2021’e 7 bin çalışanla girmeyi hedefliyor
SBK Holding, 2021’e 7 bin çalışanla girmeyi hedefliyor

SBK Holding, 2021’e 7 bin çalışanla girmeyi hedefliyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

-SBK HOLDİNG, O ŞİRKETİN TÜM KONTROLÜNÜ DEVRALDI

-SEZGİN BARAN KORKMAZ: YIL BİTMEDEN BİR MİLYAR TL’LİK İKİ YENİ SATIN ALMAYLA SBK AİLESİ OLARAK BÜYÜME HEDEFLERİNİN ÜZERİNDE SEYRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ İNŞALLAH. (Hedef: 7 BİN ÇALIŞANLA 2021’E GİRMEK”

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyurulara göre, Kurul, Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm AŞ'nin bir kısım payının Çetin Yılmaz tarafından devralınmasına ve Yılmaz'ın devraldığı paylardan bir kısmını İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ'ye, bir kısmını da Derya Bülent Kuş'a devretmesi işlemine izin verdi.

Unico Sigorta AŞ'nin tek kontrolünün Heksagon Mühendislik ve Tasarım AŞ aracılığıyla SBK Holding AŞ tarafından devralınması işlemi uygun bulundu.

Gülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar Sanayi ve Ticaret AŞ'nin tek kontrolünün Fragar (Europe) SA tarafından devralınması işlemi onaylandı.

OceanConnect Marine HK Ltd, OceanConnect Marine DMCC, OceanConnect Marine GmbH ve OceanConnect Marine Services LLC'nin tek kontrolünün hisse ve varlık devri yoluyla Bunker Holding A/S tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Mitsubishi Chemical Holdings Corporation'ın kontrolündeki Japan Polypropylene Corporation ile PTT Public Company Limited'in kontrolündeki IRPC Public Company Limited tarafından Mytex Polymers (Thailand) Co.'nun ortak kontrolünün devralınması işlemi uygun bulundu.

BASF SE'nin yapı kimyasalları iş kolunun tek kontrolünün, küresel bir özel sermaye şirketi olan Lone Star Funds'ın yatırım fonu Lone Star Fund XI, L.P.'nin dolaylı iştiraki LSF11 Skyscraper Investments S.à.r.l tarafından devralınması işlemi onaylandı. (kaynak: patronlar dünyası)

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Ezgi Aydın 27 Haziran 2020 13:55

    Bu holding de çalışmayı o kadar çok istiyorum ki çünkü oradaki insanların anadolu insanına saygı duyan insanlar olduğunu düşünüyorum. Umarım orada çalışma şansım olu.