Sekmen’den Esnaf Buluşmaları

Sekmen’den Esnaf Buluşmaları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstişare ve Şura Toplantıları sonrası bu kez de “Esnaf Buluşmaları” toplantılarıyla esnafın sorunlarını dinliyor

Sekmen’den Esnaf Buluşmaları


Sekmen’den Esnaf Buluşmaları

KAFKAS HABER AJANSI

SEKMEN ESNAF BULUŞMALARI’NDA TİCARET ERBAPLARININ SORUNLARINI DİNLİYOR

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstişare ve Şura Toplantıları sonrası bu kez de “Esnaf Buluşmaları” toplantılarıyla esnafın sorunlarını dinliyor. Pelit Meydanı’nda kurulan birlik sofrasında esnafla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Sekmen, işletme sahiplerini tek tek dinleyerek, problemleri not alıyor. AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ün de katıldığı “Esnaf Buluşmaları” toplantılarının önemine vurgu yapan Başkan Sekmen, bu toplantılar sayesinde şehrin ticari hacmini etkileyen sorunların da belirlendiğine dikkati çekti. Başkan Sekmen, “Esnaf Buluşmaları kapsamında kent merkezi ve ilçelerimizdeki esnafımızla bir araya gelerek sorunların çözümü için ticaret ve üretimde aksayan problemleri analiz ediyor, kurumumuzla ilgili beklentileri esnafımızdan bizatihi dinliyoruz” dedi.

EESOB BAŞKANI FIRAT’A TEŞEKKÜR

Başkan Sekmen, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda Erzurum Esnaf ve Sanatlar Odaları Birlik Başkanı olan Rasim Fırat’a teşekkür etti. “Esnaf ve sanatkârlarımız, ülkemizin her vilayetinde var olan oda ve birliklerle günümüzde de Ahilik geleneğini yaşatmaktadır” diyen Başkan Sekmen, “Şehrimizde üretim ve iş gücünün düzenlenmesinde önemli bir görev üstlenen Erzurum Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği önemli çalışmalara imza atıyor. Esnafın sorunlarının çözümü için çaba harcayan Başkan Rasim Fırat, ekibi ve oda başkanlarımıza göstermiş oldukları özveriden ötürü teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Sekmen’den Esnaf Buluşmaları
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Sekmen’den Esnaf Buluşmaları Sonraki Haber >>

Sekmen’den Esnaf Buluşmaları

DMCA.com Protection Status

Sekmen’den Esnaf Buluşmaları

  Yukleme: 0.269764