Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür

Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür

Bakan Arslanın İlk Seçim Teşekkürü Sarıkamış ve Selim'e Oldu

Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür


Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür

KAFKAS HABER AJANSI

Bakan Arslanın İlk Seçim Teşekkürü Sarıkamış ve Selim'e Oldu

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç seçim bölgeleri olan Kars'ta seçim teşekkürlerini ilk olarak oy oranlarının en fazla olduğu Sarıkamış ve Selim İlçelerine yaptı.

Bakan Arslan ve Yunus Kılıç'a teşekkür ziyaretinde Kars 3. sıra milletvekili adayı Fettah Çetinkaya, İl Başkanı Adem Çalkın eşlik etti.

Sarıkamış'ta AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan salonda partililerin alkış ve tezahüratları ile karşılanan Bakan Arslan vatandaşları selamladı.

HEP BERABERİZ

Sarıkamış AK Parti İlçe Başkanı Serkant Aykul ve Sarıkamış Belediye Başkanı Köksal Toksoy tarafından yapılan selamlama konuşmalarının ardından partililere seslenen AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç; "Biz hep beraberiz Daha önce yaptığınız gibi bize siyaseten en büyük destek Sarıkamış'tan geldi. Kars'a Sarıkamışlıya hizmet etmeye Ankara'da devam edeceğim ve ekip olarak Karslıya Sarıkamışlı ya hizmet etmek için beraber olacağız. Sarıkamış'ta üç vekil seçmek için gayret sarf ettiniz. Yine biri Fettah Çetinkaya, biri Yunus Kılıç farketmiyor Sarıkamış’a Kars’a değecek birini seçtiğiniz gene şanslısınız. O yüzden sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz Sayın bakanımızı gücüyle siyasetteki etkinliğiyle Ankara'daki kudretini ya size yine birlikte hizmet etmeye önceki dönemlerdeki gibi gene uyumlu çalışkan insanlara yaptığı hizmet etmeye devam edeceğiz Hakkınızı helal edin bize. O yüzden Sarıkamış'ta olmaktan Sarıkamışlıya hizmet etmekten son derece mutluyuz” dedi.

SARIKAMIŞ BUZUM GURURUMUZ

Bakan Ahmet Arslan; “Sarıkamış gerçekten bizim gururumuz Sarıkamışlılar bizim gururumuz ve Sarıkamışlı olmaktan Karslı olmaktan biz de her zaman gurur duyuyoruz. gereken bu bilinçle nüfus bazlı olarak düşünürseniz ilimizde bizim en yüksek oyla destekleyen Sarıkamış’dayız.” diye konuştu.

RABB'İME HAMD EDİYORUZ, ŞÜKREDİYORUZ

Arslan ayrıca, “Biz bir mesaj veriyoruz” diyerek “Diyoruz ki biz ekip uyumuyla çalışırız, biz ekip ilgili çalışırız. Rabb'ime hamd ediyoruz, şükrediyoruz. Dün de böyleydi, bugün de böyle. 2011'de ben bir söz verdim; dedim ki ‘Sarıkamış en yüksek oyla AK Parti'yi destekliyorsa Sarıkamış en yüksek oranda bizi destekliyorsa elbette ki bizim için Sarıkamış her zaman birinci öncelikli ilçemiz olacak. Sarıkamış dün de böyleydi bugünde böyle, yarın da böyle olacak. Sarıkamış 20000 oyun biraz altında geçerli oyu var. 12 binden fazlasını her zaman ki gibi Reisine veriyor. Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde destekliyor. Bunun için Sarıkamış'a, Sarıkamışlıya müteşekkiriz. Bütün diğer partileri üst üste koyun AK Parti kadar oy çıkarmışlar; Bakın bu çok önemli. O yüzden o yüzden tekrar söylüyorum; Sarıkamış'a, Sarıkamışlı’ya çok çok teşekkür ettim. Allah razı olsun. Elbette ki ekip uyumu önemli dedik. İlçe başkanımız, yönetim kurulu üyeleriyle, kadın kolları başkanımız yönetim kurulu üyeleri ile gençlik kolları başkanımız yönetim kurulu üyeleriyle bir ekip ruhuyla çalıştı. Çalışırken de ilçe merkezinde belediye başkanımız, belediye meclis üyelerimizle ekip ruhu ile çalışlar. Yine biliyorum ki belediye başkanımız Sarıkamış merkezinin sorumluluğu almış durumda. Ancak köylerimizin ihtiyacı olduğunda hiç şüphe yok ki onların da her ihtiyacına koşturuyor. İlçe başkanımızla birlikte diyorlar ki ‘köylülerden sadece İl Genel Meclisi Üyeleri sorumlu değil biz de sorumluyuz. İl Genel Meclisi Üyeleri bizi köylerde hiç yalnız bırakmadılar. Dolayısıyla bu ekibin hepsine teşekkür ederim. Teşekkür ederken muhtarlarımız Sarıkamış için, Sarıkamışlılar için gecelerini gündüzlerine katıyorlar. Sadece mahalle muhtarlarımız değil köy muhtarlarımızda elbette ki köylerinin ihtiyacını en iyi şekilde görmek, köylerinin isteğini en iyi şekilde yerine getirmek adına gece gündüz çalışıyor. ALLAH hepsinden razı olsun.” şeklinde konuştu.

SARIKAMIŞ, MERKEZ İLÇE DAHİL 8 İLÇE İÇERİSİNDE EN YÜKSEK OYU ALAN İLÇEMİZDİR

Bakan Arslan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Tekrar söylüyorum; Sarıkamış en başarılı ilçemizdir. Merkez ilçe dahil 8 ilçe içerisinde en yüksek oyu alan ilçemizdir, Burası önemli. Neye rağmen? Bu ülkenin 81 milyonunu düşünen, bununla yetinmeyip mazlumları mağdurları düşünen, ‘Dünya Beşten Büyüktür’ diyen ve bunun gereğini yapan, 16 senedir desteklediği ve beraber yürüyüşünü devam ettirdiği için teşekkür ediyorum. Bu bu olumlu gidişleri engellemeye çalışanlar oldu. Reisi düşürmeye çalışanlar oldu. ‘Yeter ki Recep Tayyip Erdoğan gitsin, ülke ne olursa olsun, dünyadaki mazlumlara mağdurlara ne olursa olsun’ diyenler oldu. Dünyaya rağmen, dışımızdaki ve içimizdeki hainlere rağmen partimiz ve Reisimiz birinci çıkmıştır.Yine Sarıkamış'ta, Sarıkamışlının kafasını karıştırmak isteyen, kafa karıştırmak isteyenler oldu. Tüm bunlara rağmen Sarıkamış üzerine düşeni yapmıştır. Biz birileri gibi yalan söylemiyoruz. Birileri gibi pes etmiyoruz. Sarıkamışlıyı kandırmaya çalışmıyoruz. Ne dediysek yaptık. Sarıkamış'ın içine asfalt yapacağız dedik ve yaptık, Sarıkamışlı da teşekkür etti.”

SARIKAMIŞ MERKEZİN ASFALTINI YAPIYORUZ

Bakan Arslan daha sonra, “Belediye Başkanı Göksal Bey dedi ki ‘Bakanım altyapımızı tamamladık, asfalt için desteklerini istiyoruz.’ Bizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan para çıkarttık, asfalt olabilecek yerler asfalt olacak. Diğer yerler kilit parke taşı olsun, Sarıkamışlı hemşehrilerimiz rahat etsin istiyoruz. Bende Sarıkamışlıyım, Sarıkamış Kağızman'dan da bir adım öndedir ama hiç şüpheniz olmasın Sarıkamış’ta 37 farklı proje iş yapılıyor ve bunun mali değeri 2 katrilyondan çok fazla. Herşey memleketimiz için, Kars için." açıklamasını yaptı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 
Bu Haberin Manşeti :

Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür   
<< Önceki Haber Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür Sonraki Haber >>

Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür

DMCA.com Protection Status

Selim ve Sarıkamış’a Arslanlar gibi teşekkür

  Yukleme: 0.061196