SERKA’nın Yönetim Kurulu Ağrı’da toplandı

"SERKA’nın Yönetim Kurulu Ağrı’da toplandı"

Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 59.Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Süleyman Elban başkanlığında Ağrı’da yapıldı.

SERKA’nın Yönetim Kurulu Ağrı’da toplandı

KAFKAS HABER AJANSI

Serhat Kalkınma Ajansı’nın (SERKA) 59.Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Süleyman Elban başkanlığında Ağrı’da yapıldı.

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars’ta faaliyet yürüten Serhat Kalkınma Ajansı’nın 59.Yönetim Kurulu Toplantısı Ağrı’da yapıldı. SERKA Yönetim Kurulu Başkanı Ağrı Valisi Süleyman Elban başkanlığında Ağrı Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda TRA2 Bölgesini oluşturan Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde yürütülen ve uygulanması planlanan projeler görüşüldü. Ajansın 2019 yılındaki organizasyonları, yürüteceği güdümlü projeler ile destek programlarının ele alındığı toplantıda, ayrıca TRA2 Bölgesinde bulunan dört ilin bal potansiyelinin araştırılması ve bölge illerinin turizm stratejisinin hazırlanması konuları masaya yatırıldı. Ağrı Valisi Süleyman Elban, Yönetim Kurulu olarak daha aktif çalışacaklarını söyledi.

Toplantıya, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Iğdır Valisi Enver Ünlü, Kars Valisi Rahmi Doğan, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Ağrı İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Savcı, Ardahan İl Genel Meclisi Başkanı Taviddin Coşkun, Iğdır İl Genel Meclisi Başkanı Kurban Oluz ile Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan ile SERKA Genel Sekreteri Oktay Güven katıldı.

(BA-BA-S) AĞRI (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.273913