• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Seyfullah Türksoy, AK Parti’den aday adayı oldu

"Seyfullah Türksoy, AK Parti’den aday adayı oldu"

Seyfullah Türksoy, AK Parti’den aday adayı oldu

Seyfullah Türksoy, AK Parti’den aday adayı oldu

KAFKAS HABER AJANSI

Türk Dünyası’nın Gönül Elçisi Seyfullah Türksoy, “Ak Parti Hükümeti ve Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Türk Birliği yolunda çok önemli adımların atıldığına ve atılacağına inanıyorum. Türk Dünyasıyla ilgili faaliyet gösteren kanaat önderleri olarak bizler de şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da devletimizin, milletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında yer almaya devam edeceğiz’’ dedi.

30 yılı aşkın bir süredir Türk Dünyasıyla Türkiye arasında gönül köprüleri kurmak için gayret sarfettiğini belirten Türksoy, ‘‘Balkanlardan Kafkaslara, Ortadoğu’dan Orta Asya’ya ve Sibirya’ya kadar Türk milletinin farklı boylarının yaşadığı tüm coğrafyayı dolaştım. Türksoy’la İpekyolu başta olmak üzere yaptığım binlerce belgesel ve haber programıyla Türk Dünyasının bilinmeyenlerini ekrana getirdim. İnşallah bundan sonra da Türk Dünyası’nın Gönül Elçisi misyonunu layıkıyla sürdürmeye çalışacağım’’ şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) İSTANBUL (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.282043