• 17 Haziran 2019 Pazartesi

Seyyid Tahir Özışık son yolculuğuna uğurlandı!

"Seyyid Tahir Özışık son yolculuğuna uğurlandı!"

İnternethaber Yayın Grubu'nun sahibi Hadi Özışık ve ailesi 87 yaşında hayata veda eden babaları Seyyid Tahir Özışık'ı bugün son yolculuğuna uğurladı. Tahir Özışık'ın cenazesi Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nden kaldırıldı. Özışık'ın naaşı ebedi istirahatgâhı olan Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Seyyid Tahir Özışık son yolculuğuna uğurlandı!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İnternethaber Yayın Grubu'nun sahibi Hadi Özışık ve ailesi 87 yaşında hayata veda eden babaları Seyyid Tahir Özışık'ı bugün son yolculuğuna uğurladı. Tahir Özışık'ın cenazesi Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nden kaldırıldı. Özışık'ın naaşı ebedi istirahatgâhı olan Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenazeye siyaset, medya ve iş dünyasından çok sayıda sayıda isim katıldı. Cenazeye katıan isimler şöyle: TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan, Eski Bakan Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, CHP Milletvekili Levent Gültekin, Barış Yarkadaş, Mustafa Sarıgül, Mehmet Sevigen, Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Ağaoğlu, Mete Yarar.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖZIŞIK'A TAZİYE TELEFONU: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hadi Özışık'ı telefonla arayarak taziye dileklerini iletti. Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, Eski Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal da Hadi Özışık'a telefonla ulaşarak baş sağlığı diledi.

BİNALİ YILDIRIM HADİ ÖZIŞIK'A TAZİYELERİNİ SUNDU: Cenazeye katılan TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, İnternethaber Yayın Grubu'nun sahibi Hadi Özışık'a taziyelerini sundu.

SOYLU ÖZIŞIK AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Özışık ailesini acı gününde yalnız bırakmadı. Soylu, İnternethaber Yayın Grubu'nun sahibi Hadi Özışık'ı sarılarak teselli etti.

Bakan Soylu Tahir Özışık'ın eşi Cemile Özışık'ın yanına giderek taziye dileğinde bulundu.

GAZETECİ ARKADAŞLARI ÖZIŞIK'I YALNIZ BIRAKMADI: Büyük bir kalabalığın katıldığı cenazede Hadi Özışık'ı gazeteci arkadaşları da yalnız bırakmadı. Cenazeye Candaş Tolga Işık, Ersoy Dede, Kemal Öztürk, Hikmet Genç, Rıfat Ababay, Abdulhalik Çimen, Barış Yarkadaş, Rahim Er, Levent Gültekin, Serkan Kalemciler, Mevlüt Tezel ve Veyis Ateş katıldı.

ALİ AĞAOĞLU CENAZEYE GELDİ: Cenazeye iş adamı Ali Ağaoğlu da katıldı. CHP İstanbul Büyükşehir adayı Ekrem İmamoğlu, ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ise cenazeye çelenk gönderdi.

CÜBBELİ AHMET HOCA: BU HOCAMIZ ŞEFAAT EDECEK MERTEBEDEDİR: Yayınladığı taziye mesajında "Bazı cenazeler vardır ki kendilerine iştirak edenlere şefaat ederler. Umarız ki bu hocamız inşallah cenaze namazında hazır bulunanalara şefaat edecek mertebededir'' diyen Cübbeli Ahmet Hoca da cenazeye katıldı.

Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu Hadi Özışık'la birlikte tabuta omuz verdi.

Seyyid Tahir Özışık'ın tabutunu büyük bir kalabalık taşıdı. (Kaynak: internethaber.com)

(BA-BA-S) İSTANBUL (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.241859