• 18 Eylül 2019 Çarşamba

SİM-ER Otel’in Ramazan Bayramı Mesajı

"SİM-ER Otel’in Ramazan Bayramı Mesajı"

Kars’ın ilk turizm otellerinden SİM-ER Otel Genel Müdürü Adem Ebiç, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

SİM-ER Otel’in Ramazan Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın ilk turizm otellerinden SİM-ER Otel Genel Müdürü Adem Ebiç, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajda, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah'tan temenni ediyoruz. Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimizle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

ADRES: Fevziçakmak Mahallesi, 36040 Kars Merkez/Kars

TLF: 0474 212 72 41

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.331999