Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü

Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü

Kars’ta dün bir kişinin ölümü ve bir kişinin yaralanmasına sebep olan cinayet olayıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü


Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü

Kafkas Haber Ajansı

Kars’ta dün bir kişinin ölümü ve bir kişinin yaralanmasına sebep olan cinayet olayıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Eşini öldüren cinayet zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderilirken, ölen annenin yaklaşık 1 aydır ayrı yaşadığı eşinin evine oğlunun doğum gününü kutlama bahanesiyle çağrıldığı iddia edildi.

Kars’ta dün meydana gelen araç içerisinde tüfekle eşi 19 yaşındaki Gizem E’nin ölümüne ve eşinin babası Vilayet Ç.’nin yaralanmasına sebep olan Ruhşan E, Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki ifadesinin tamamlanması ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ruhşan E’nin mahkeme sırasında, öldürdüğü eşi Gizem E’in ise cenaze töreni vardı. Kars Fethiye Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze töreninde gözyaşları sel oldu. Gizem E’nin ailesi ve yakınları ayakta durmakta güçlük çekti.

Olay anında kızını koruyamadığını ve ‘Kızım bana sığınmıştı, onu koruyamadım, kendi ellerimle öldürttüm’ diyen baba Vilayet Ç., gözyaşları içinde “Kızım bana hakkını helal etsin. Ona babalık yapamadım, bana sığınan kızımı kendi ellerimle oraya götürdüm. Her şey benim yüzümden oldu. Olay birkaç dakika önce yaşansaydı torunum ve diğer kızlarım da ölebilirdi ama ne fark eder ki benim canım gitti, şimdi adalet isterse onu assın benim için önemi yok.” diyerek acılarını dile getirdi.

Kars Fethiye Camii’nde kılınan cenaze namazı ardından gözyaşları arasında Kars Asri Mezarlığı’na defnedilen Gizem E.’nin kız kardeşleri ve annesi, ‘Kınalı kuzum, bizi bırakıp nereye gidiyorsun’ diye feryat etti.

Öte yandan cenaze töreninde ayakta durmakta güçlük çeken baba Vilayet Ç.’nin ayakkabılarındaki kendi ve kızının kan izleri dikkatlerden kaçmadı.

İddaya göre; ‘Eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle yaklaşık bir aydır babasının evinde olan Gizem Ç., bir yaşındaki oğlunun doğum günü nedeniyle eşinin ailesi tarafından hazırlanan doğum günü partisi için ailesiyle birlikte eve davet edildi. Gizem E., bir yaşındaki oğlu, iki kız kardeşi ve baba Vilayet Ç., Ruhşat .’nin evinin önüne geldi. Araç park edildikten sonra, Gizem E.’nin kız kardeşlerinden biri doğum günü olan yeğenini kucağına alarak binaya girdi, diğer kız kardeşte araçtan inip ilerlediği esnada, araç içerisindeki Gizem E. ve baba Vilayet Ç.’ye tüfekle Ruhşan E. tarafından ateş açıldı. Tüfekten çıkan 12 merminin isabet ettiği Gizem E. hastanede hayatını kaybederken, baba Vilayet Ç. ise mermilerin isabet etmesi sonrası elinden yaralandı.’   

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)- KAFKAS HABER AJANSI

 
Bu Haberin Manşeti :

Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü Sonraki Haber >>

Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü

DMCA.com Protection Status

Oğlunun Doğum Gününde Annesini Öldürdü

  Yukleme: 0.063931