• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Siyasetimizi mertçe yapalım

"Siyasetimizi mertçe yapalım"

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Kars’ta yere ve ulusal basın temsilcileriyle toplantıda bir araya geldi.

Siyasetimizi mertçe yapalım

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Kars’ta yere ve ulusal basın temsilcileriyle toplantıda bir araya geldi.

31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinin ülkemize ve Kars’a hayırlar getirmesi dileğinde bulunan MHP Adayı Çetin Nazik, “Huzur, birlik ve beraberlik içinde kardeşçe bir seçim geçirmemizi temenni ediyorum. ” dedi.

“Biz kendimizi ve icraatlarımızı, yapacağımız hizmetleri anlatacağız.” diyen Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, “Kars halkıyla daha çok yakın olup onların gönüllerine dokunmak ve gönüllerine girmek istiyorum. Bir insanın gönlüne giremediğinizde söyledikleriniz bile etki etmez. Önemli olan Kars halkına bunu hissettirebilmek.” diye konuştu.

Seçim süresince hiçbir adayla polemiğe girmeyeceğini belirten Nazik, “Seçim sürecinde diğer adayı arkadaşlarımızın gerek şahsım ve gerekse seçim süresince teşkilatımızla ilgili eleştirilere hiçbir şekilde cevap vermeyeceğim. Pozitif yaklaşımlarında teşekkür amaçlı geri dönüşlerim olabilir. Eğer siyaseten de bir cevap verilmesi gerekiyorsa kendimi bundan mesul görmüyorum. Cevap verecek mevki de il teşkilatıdır. Cevap vermektense hizmet etmek asli görevimiz olacaktır.” şeklinde konuştu.

Adaylara çağrıda da bulunan Çetin Nazik, “Kars’ın havası her ne kadar sertse insanı da o kadar merttir. Biz siyasetimizi mertçe yapalım. Hiçbir etnik söylem üzerinden hareket etmeden insanların tamamını kucaklayarak Kars halkına olan mesuliyetimizi yerine getirme mesuliyetini işletelim. Objektif olalım kimselerin duygularıyla oynamadan kimselerin karşısında ilerde cevabını veremeyeceğimiz söylemlerde bulunmayalım. Yapacağımız işlere imza atalım. Kimse şapkadan tavşan çıkarmasın. Kimse de Kars halkının duygularıyla uğraşmasın. Kimsenin gözünün içine bakarak yalan söylemeyelim iftira etmeyelim. ” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.229250