Sorunsuz Seçim Semineri

"Sorunsuz Seçim Semineri"

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü görevlilerince 21-22 Mayıs 2018 tarihlerinde, 24 Haziran 2018 Pazar Günü yapılacak olan “Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri”ne yönelik olarak Merkez teşkilatında görev yapan toplam 690 personele semir verildi.

Sorunsuz Seçim Semineri

KAFKAS HABER AJANSI

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü görevlilerince 21-22 Mayıs 2018 tarihlerinde, 24 Haziran 2018 Pazar Günü yapılacak olan  “Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri”ne yönelik olarak Merkez teşkilatında görev yapan toplam 690 personele semir verildi.

Sorunsuz bir seçim süreci sağlanması amacıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans salonunda verilen "Seçim Güvenliği ve Propaganda Esasları" konulu eğitim semineri oldukça verimli geçti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.237234