Subutay Kılıç tekrar seçildi

Subutay Kılıç tekrar seçildi

SUBUTAY KILIÇ, TÜRKİYE LOKANTACILAR VE PASTACILAR FEDERASYON YÖNETİMİNE TEKRAR SEÇİLDİ

Subutay Kılıç tekrar seçildi


Subutay Kılıç tekrar seçildi

KAFKAS HABER AJANSI

SUBUTAY KILIÇ, TÜRKİYE LOKANTACILAR VE PASTACILAR FEDERASYON YÖNETİMİNE TEKRAR SEÇİLDİ

TÜRKİYE’DE TOPLAM 104 ODANIN OLDUĞU TÜRKİYE LOKANTACILAR VE PASTACILAR FEDERASYONUNDA KARS İLK 11’DE YERİNİ KORUDU

GENEL BAŞKAN AYKUT YENİCE GÜVEN TAZELEDİ.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulunda Aykut Yenice, 390 üyenin tamamının oylarını alarak yeniden başkan seçildi.

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu Ankara MEB Şura Salonu’nda yapıldı. 39 üyenin katıldığı genel kurulda büyük bir coşku ile sahneye çıkan Yenice, üyelerin tamamının oyların alarak yeniden başkan seçildi.

2010 yılında göreve geldikleri dönemde maddi ve bürokratik olarak zor günler geçirdiklerini belirten Yenice, bu süreçte kendilerine destek veren başta Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu yöneticileri olmak üzere tüm il başkanlarına teşekkür etti.

Göreve geldiği ilk gün verdikleri sözleri yerine getirmek için yönetim kurulu olarak ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Yenice, "Sözlerimin arkasında durmak için, şehirlerin kimliğine, ekonomisine katkı koyan siz değerli insanların üzerindeki ölü toprağını atıp Türkiye'de değerli bir örgüt olduğumuzu ve bu ülkenin 2023'te 50 milyar dolarlık turizm geliri hedefine en büyük katkıyı koyabileceğimizi herkese göstermemiz lazımdı. Bunu yapmak için de gereken birlik ve beraberliği sağladık." dedi.

Yenice, Türkiye'nin içinde bulunduğu zorlu ekonomik koşulları yine birlik ve beraberlikle aşılabileceğini vurguladı.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde, toplantıya katılan 390 üyenin tamamının oylarını alan Aykut Yenice, 2018-2022 dönemi için yeniden Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonunun Genel Başkanı seçildi.

Kars Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Subutay Kılıç, federasyonda yönetim kurulu üyesi olarak listede Kars adına yerini koruyarak güven tazeledi.

Subutay Kılıç Kars Lokantacılar Esnaf Odası üyesi esnaflarının hak ve hukuklarını Kars’ta koruduğu gibi Ankara’da da çözüm bulacağını belirtti.

Güçlü ve vizyonu geniş bir ekiple yola çıkan Subutay Kılıç, “Yaptığımız hizmetler ortada. Komisyon oranlarını düşürdük fakat daha bir çok sorunumuz var ve üyelerimiz için Ankara’da bunlara her daim çözüm arayacağız” diyerek, “İşimizin ve yükümüzün ağır olduğunu  biliyoruz ve mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Her şey Kars esnafımız ve geleceğimiz için” açıklamasını yaptı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Subutay Kılıç tekrar seçildi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Subutay Kılıç tekrar seçildi Sonraki Haber >>

Subutay Kılıç tekrar seçildi

DMCA.com Protection Status

Subutay Kılıç tekrar seçildi

  Yukleme: 0.059781