• 22 Temmuz 2019 Pazartesi

TAMSAŞ’ta otomobil kampanyası çekilişi yapıldı

"TAMSAŞ’ta otomobil kampanyası çekilişi yapıldı"

Kars’ta 6 yıl önce hizmete giren TAMSAŞ alış-veriş merkezinde 6. Otomobil Kampanyası çekilişini yapıldı. Otomobil talihlisi, TAMSAŞ yetkililerine bu tür uygulamayı Kars’ta faaliyete geçirdikleri için teşekkür etti.

TAMSAŞ’ta otomobil kampanyası çekilişi yapıldı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars’ta 6 yıl önce hizmete giren TAMSAŞ alış-veriş merkezinde 6. Otomobil Kampanyası çekilişini yapıldı. Otomobil talihlisi, TAMSAŞ yetkililerine bu tür uygulamayı Kars’ta faaliyete geçirdikleri için teşekkür etti.

TAMSAŞ AVM, kuruluşunun 6. yılında da müşterilerini sevindirdi. Sadece kazanmak değil, kazandığı paylaşmanın en güzel örneklerinden birini geleneksel hale getiren TAMSAŞ AVM, farkını yeniden göstermenin mutluluğunu yaşarken, müşterilerine verdiği değeri bir kez daha ortaya koydu.

TAMSAŞ AVM’nin yerelde kazanıp yerele yatırım yaptığı gerçeğinden de hareketle Karslıların bu tür yerel marketleri desteklemeleri gerektiği bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Bu gerçekten hareketle Karslıların acısını, sevincini, kederini, mutluluğunu her an paylaşan ve bu paylaşımla birlikteliklere kucak açan TAMSAŞ AVM, marketinde bulundurduğu kaliteli ürünler, taze meyve sebzeler, kullanışlı mutfak ürünleri, kozmetik, deterjan, taze et gibi yüzlerce ürünü raflarında bulundurarak önemli bir hizmeti müşterilerine sunmuş oluyor.

İŞTE 6. ÇEKİLİŞ DETAYLARI

TAMSAŞ AVM Milli Piyango İdaresi ile yaptığı görüşme sonunda AVM’den 100 TL ve üzeri alış-veriş yapan müşterilerine müşteri kartı ve numarası verdi. Alış-veriş çeki alan her müşterisini dün düzenlenen hediye çekilişine dahil etti. TAMSAŞ AVM’nin hazırladığı ve Noter huzurunda çekilişi yapılan onlarca ürün sahiplerine teslim edildi.

TAMSAŞ çekilişinde en büyük hediye ise son model Hyundaı İ20 marka otomobil oldu. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve alış-veriş yapan yüzlerce vatandaş çekiliş törenine katıldı. Hediye çekilişinde TAMSAŞ AVM’nin sahibi Kenan Kılıç bir konuşma yaparak “Biz kazandığımızı Karslılarla paylaşıyoruz. Bugün bunun için buraya toplandık” dedi.

Konuşmaların ardından Noter tarafından TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediyeler yapılan çekilişle hediyeleri sahiplerine dağıttı. TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediye çekilişi bekleyenlerin sabırsız ve heyecanlı bekleyişleri arasında devam ederken en büyük hediye olan otomobilin çekilişine geçildi.

Otomobil için hazırlanan stantta Marketten alış veriş yapan vatandaşlar, Noter tarafından hazırlanan topları tek tek çekerek otomobil talihlisini açıkladı. Hediye çekilişinde Hyundai İ20 Marka otomobil Hüseyin Furkan Soysal isimli müşterinin alışveriş kuponuna isabet etti. Tam o sırada Kenan Kılıç telefonla talihli müşterisini arayarak mutlu haberi verdi. Mutlu haberi duyan talihli marketin önüne geldiler. Alkışlarla karşılanan aileye kazandıkları arabanın anahtarı Kenan Kılıç tarafından verildi.

Talihli aile uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek TAMSAŞ yetkililerine teşekkür etti.

TAMSAŞ AVM önümüzdeki dönemde de müşterilerine yeni hediye ve çekilişlerle hizmet vermeye devam edecek.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231298