• 20 Temmuz 2019 Cumartesi

Tecrübe İle Buluşma2

"Tecrübe İle Buluşma2"

ars Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulun mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyo

Tecrübe İle Buluşma2

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden istifade ederler. Bu yüzdendir ki "Tecrübe ikinci akıldır." denilmiştir. Herkes mesleğinde ve hayatında birçok meşakkatli yoldan geçmek mecburiyetindedir. Ancak bu yolları elinde bir ışık olmadan geçmeye çalışmaktansa, başkalarının tecrübe meşalelerinden istifade ederek yürümek daha kolay ve daha karlı değil midir?

Bu kapsamda Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulun mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyor. Tecrübe ile buluşmada bu hafta ki konuğu Halilullah Kur´an Kursu Hocası Ali Haydar Bulut oldu.

Okul idaresi, “Bizleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan konuğumuz, etkinliği organize eden Okul Müdür Yardımcısı Sayın Abdulkerim YUSUFOĞLU ve meslek dersleri öğretmeni Sayın Ahmet ERDOĞDU’ ya teşekkür ederiz.” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231604