Tecrübe İle Buluşma2

Tecrübe İle Buluşma2

ars Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulun mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyo

Tecrübe İle Buluşma2


Tecrübe İle Buluşma2

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden istifade ederler. Bu yüzdendir ki "Tecrübe ikinci akıldır." denilmiştir. Herkes mesleğinde ve hayatında birçok meşakkatli yoldan geçmek mecburiyetindedir. Ancak bu yolları elinde bir ışık olmadan geçmeye çalışmaktansa, başkalarının tecrübe meşalelerinden istifade ederek yürümek daha kolay ve daha karlı değil midir?

Bu kapsamda Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulun mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyor. Tecrübe ile buluşmada bu hafta ki konuğu Halilullah Kur´an Kursu Hocası Ali Haydar Bulut oldu.

Okul idaresi, “Bizleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan konuğumuz, etkinliği organize eden Okul Müdür Yardımcısı Sayın Abdulkerim YUSUFOĞLU ve meslek dersleri öğretmeni Sayın Ahmet ERDOĞDU’ ya teşekkür ederiz.” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Tecrübe İle Buluşma2
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Tecrübe İle Buluşma haberleri  Kars haberleri  Anadolu İmam Hatip Lisesi haberleri  İmam Hatipliler Derneği haberleri  ÖNDER haberleri  kars haberleri   
<< Önceki Haber Tecrübe İle Buluşma2 Sonraki Haber >>

Tecrübe İle Buluşma2

DMCA.com Protection Status

Tecrübe İle Buluşma2

  Yukleme: 0.213525