Tecrübeyle Buluşma 1

Tecrübeyle Buluşma 1

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulumuz mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyor.

Tecrübeyle Buluşma 1


Tecrübeyle Buluşma 1

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden istifade ederler. Bu yüzdendir ki "Tecrübe ikinci akıldır." denilmiştir. Herkes mesleğinde ve hayatında birçok meşakkatli yoldan geçmek mecburiyetindedir. Ancak bu yolları elinde bir ışık olmadan geçmeye çalışmaktansa, başkalarının tecrübe meşalelerinden istifade ederek yürümek daha kolay ve daha karlı değil midir?

Bu kapsamda Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) ile işbirliği yaparak her hafta perşembe günleri okulumuz mezunları ile öğrencileri bir araya getiriyor.

Tecrübe ile buluşmada, Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Davut Yaylalı, 1981 mezunlarından Alparslan Cami imamı Kemal Nur ve Büyük Abdi Ağa cami müezzini Osman İnalğaç konukları oldular.

Okul idaresi, “Bizleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan konuklarımıza, etkinliği organize eden Okul Müdür Yardımcısı Sayın Abdulkerim YUSUFOĞLU ve meslek dersleri öğretmeni Sayın Ahmet ERDOĞDU’ ya teşekkür ederiz.” Mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 
Bu Haberin Manşeti :

Tecrübeyle Buluşma 1
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Tecrübeyle Buluşma haberleri  kars haberleri  anadolu imam hatip lisesi haberleri  eğitim haberleri   
  • Dolar : 5,25011
  • Euro : 5,9534
  • Altın : 221,333
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Tecrübeyle Buluşma 1

DMCA.com Protection Status

Tecrübeyle Buluşma 1

  Yukleme: 0.215186