TEM AVM, Kurban Bayramınızı kutlar

"TEM AVM, Kurban Bayramınızı kutlar"

Kars Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi Karabağ Otel karşısında açılan ve 2 katlı olarak hizmet veren TEM Alış Veriş Merkezi ( AVM ) sahibi Atakan Emekçi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TEM AVM, Kurban Bayramınızı kutlar

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi Karabağ Otel karşısında açılan ve  2 katlı olarak hizmet veren TEM Alış Veriş Merkezi ( AVM ) sahibi Atakan Emekçi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Atakan Emekçi mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Millet ve devlet bekası için şehit olan bütün kahramanlara Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Vatanımızın her yöresinde; gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, Türk milletinin içine düştüğü karanlık ve sancılı süreçten kurtulması için bir başlangıç olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz Karslı hemşehrilerimizin ve İslam coğrafyasının Mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, ihtiyaç duydukları huzur ve başarı, seviyesine ulaşmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum”

 (BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.213301