Toraman, basınla buluştu

"Toraman, basınla buluştu"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars Belediye Başkan Adayı Taner Toraman, gazetecilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toraman, basınla buluştu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars Belediye Başkan Adayı Taner Toraman, gazetecilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

CHP Kars İl Başkanı Mustafa Aras, “Kars’ta siyasi parti adayları herkes sahada, hepimiz iddialıyız. Ortak bir amacımız, şehre hizmet etmek, şehri güzelleştirmek, şehrin sıkıntılarına derttaş olmak, bütün aday arkadaşlarım da eminim ki ortak gayeleri budur. Seçim çalışmalarında en güçlü adayla birlikteyiz. Herkes tarafından sevilen Toraman bu seçimi alacak ve Kars’ımızda güzel bir belediyecilik ortaya koyacaktır.” dedi.

CHP Kars Belediye Başkan Aday Taner Toraman da “Karslılara nasıl hizmet edebiliriz? Kars’ın geleceğine dönük, çocuklarımızın geleceğine dönük yaşanabilir, sosyal belediyeciliğin nasıl yürütüleceğine ilişkin tespitlerimizi önümüze koyarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnanarak çalışıyoruz. Çünkü hemşehrilerimiz her şeyin farkındadır. Yaşadıkları şehrin halini iyi biliyorlar. Bizler hemhşehrilerimizle birlikte bu şehirde yaşadık ve yaşıyoruz. El ele vererek Kars’ımızı şahlandıracağız” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.593613