Törenle Uğurlandılar

Törenle Uğurlandılar

KAHRAMAN ASKERLERİMİZ SURİYE’YE UĞURLANDI

Törenle Uğurlandılar


Törenle Uğurlandılar

KAHRAMAN ASKERLERİMİZ SURİYE’YE UĞURLANDI

KAFKAS HABER AJANSI

Sınırlarımız ötesinden ülkemize yönelen terör tehditlerini ortadan kaldırmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından sınır ötesinde düzenlenen operasyonlara katılmak üzere bölgede görev alacak olan Sarıkamış 9. Komando Tugay Komutanlığına bağlı 284 kahraman askerimiz için uğurlama töreni düzenlendi.

Kars Harakani Havalimanında düzenlenen törene; Vali Rahmi Doğan, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Sarıkamış 9. Komando Tugay Komutanı Albay Bilgin Çetinbağ, Vali Yardımcısı Mehmet Halis Aydın ve İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik katıldı.

Uğurlama töreninde askerlere hitaben konuşan Vali Rahmi Doğan, Devletimizin, ülkemize karşı yurt içinde ve yurt dışından yönelen terör tehdidine karşı her türlü tedbiri alacak kudrette olduğunu belirterek terör örgütleri ile mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini söyledi.

Devletimizin her zaman mağdur ve mazlumların yanında yer aldığına işaret eden Vali Doğan,  bu milletin evlatları olarak vatan, millet, bayrak ve devlet uğruna her zaman göreve hazır olduklarını belirterek 284 askerimizi de bu kararlılık içesinde uğurladıklarını söyledi.

Terör örgütlerine karşı amansız mücadele veren bütün kahramanlarımıza Allah’tan başarılar dileyen Vali Doğan, konuşmasının ardından tek tek tokalaştığı kahraman askerlerimizi görev yerlerine uğurladı.

Vali Doğan’ın konuşmasının ardından askerlerimiz Suriye’ye gitmek üzere Kilis’e uğurlandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Törenle Uğurlandılar
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Törenle Uğurlandılar  kars  kilis haberleri  kars haberleri   
<< Önceki Haber Törenle Uğurlandılar Sonraki Haber >>

Törenle Uğurlandılar

DMCA.com Protection Status

Törenle Uğurlandılar

  Yukleme: 0.060824