• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Torunogulları’ndan Gastronomi Atağı

"Torunogulları’ndan Gastronomi Atağı"

2019 yılında Hollanda ve Türkiye’de yeme, içme sektöründe üst düzey kaliteyi ve hizmeti hedefleyen Edelstaal grubu ilk atağını İstanbul’da hayata geçirdi.

Torunogulları’ndan Gastronomi Atağı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

2019 yılında Hollanda ve  Türkiye’de yeme, içme sektöründe üst düzey kaliteyi ve hizmeti hedefleyen  Edelstaal grubu ilk atağını İstanbul’da hayata geçirdi.

İstanbul’un güzide semtlerinden Cihangirde, bir çok ünlü ismin katıldığı muhteşem bir açılışla kapılarını açan  Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı  iddialı konseptiyle açılışa katılan konuklardan tam not aldı.

Açılışa spor, sanat ve medya dünyasından  bir çok ünlü sima katıldı. Katılanlar arasında BJK Genel Sekreteri  Ahmet Ürkmezgil,Gürbüz  Çapan,Bülent Seyhan,Erdal ve Ertan Torunoğulları Prf.Faruk Şen Kağıthane ilçe emniyet müdürü Birol Taşkoparan,futbolculardan İbrahim Toraman,Uğur Boral , ses sanatçılarından Onur Akın,Gökhan Tepe,Ali Altay sinema dünyasından yönetmen Aydın Bulut,Eyşan Özhim ,Keremcem, Nuri Alço,Tolgahan Sayışman,Ufuk Şen,Hüseyin Elmalıpınar basının usta kalemlerinden Bilal Meşe,İsmail Er,Fatih Doğan,Serdar Sarıdağ,Ercan Öztürk ve Diğer davetliler katıldı

Konusunda uzman ve deneyimli personeliyle  İstanbulların hizmetine giren Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı Restaurant, Türkiye’nin yanı sıra  Avrupalı Türklere de kaliteli hizmet anlayışıyla hareket edecek diye açıklamada bulunan  Aykut Torunogulları Bugün hizmete açmış olduğumuz bu işletme ile bu alanda bir ilki gerçekleştiriyoruz. Edelstaal Group olarak  2019 yılında gastronomi alanında farklı ve kapsamlı projelerimiz ile  hizmet vereceğiz. Bu mekanın Vodafone Arena’ya yakınlığından dolayı Beşiktaşlılarında uğrak yeri olacağını belirtti.

İlk günde konuklara sunulan ikramlar damaklarda müthiş lezzet bıraktı.                             

Rezervasyonlar için 0212 2440048 aramak  yeterli olacaktır.

(BA-BA-S) İSTANBUL (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217729