TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler

TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler

Başarılı Spor Sunucusu Erdoğan Arıkan’ın ‘‘Hitabet Sanatı ve Diksiyon’’ adlı programı Ardahan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin ‘‘Kariyer Günleri’’ programı kapsamında Ardahan Valiliği ve Ardahan İŞKUR’un (Türkiye İş Kurumu) katkılarıyla ARÜ Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonu’nda bugün gerçekleştirildi.

TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler


TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler

KAFKAS HABER AJANSI

Başarılı Spor Sunucusu Erdoğan Arıkan’ın ‘‘Hitabet Sanatı ve Diksiyon’’ adlı programı Ardahan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin ‘‘Kariyer Günleri’’ programı kapsamında Ardahan Valiliği ve Ardahan İŞKUR’un (Türkiye İş Kurumu) katkılarıyla ARÜ Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonu’nda bugün gerçekleştirildi. Gerçekleşen programa Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Biber, Ardahan İŞKUR İl Müdürü Ahmet Sonkaya, protokol mensupları, Üniversitemiz akademik-idari personeli ve öğrencilerimiz katıldı.

Programa konuşmacı olarak katılan Arıkan, toplum önünde konuşma, doğru metin okuma ve diksiyon konuları üzerinde bilgilendirmelerde bulundu. Öğrencilerle hayat tecrübelerini de paylaşan Başarılı Sunucu, soru-cevap şeklinde programı sürdürerek sahneye davet ettiği öğrencilerle diksiyon performansı gerçekleştirdi. Öğrencilere konuşurken ve metin okurken daha iyi bir diksiyona sahip olmaları için altın öğütler veren Arıkan Ardahan’da ve Üniversitemizde bulunmaktan dolayı memnun olduğunu belirterek konuşmasını sonlandırdı. Diksiyon performansı için sahneye davet edilen Üniversitemiz Öğrencilerinden Hakan Kısaca, sahnede Afrin için yazmış olduğu şiirini okudu. Okunan şiirin ardından Öğrencimiz Kısaca’ya teşekkürlerini ileten Erdoğan Arıkan kürsüyü Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez’e devretti. Vali Bilmez konuşmasında öğrencilere hayallerinin peşlerinden koşmalarının gerektiğini vurgulayarak tüm hayatlarında başarılı olmaları temennisinde bulundu. Program Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Üniversite Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Biber ve Ardahan İŞKUR İl Müdürü Ahmet Sonkaya’nın Erdoğan Arıkan’a teşekkür belgesi ve hediye takdimiyle sona erdi.

(BA-BA-S) ARDAHAN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler Sonraki Haber >>

TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler

DMCA.com Protection Status

TRT Sunucusu Arıkan’dan Altın Öğütler

  Yukleme: 0.268859