Tunceli’ye Genç ve Başaralı Aday, Gökhan Arasan

"Tunceli’ye Genç ve Başaralı Aday, Gökhan Arasan"

AK Parti’nin Tunceli Belediye Başkan Adayı Gökhan Arasan, “Tunceli’ye taze kan” olarak adlandırılıyor.

Tunceli’ye Genç ve Başaralı Aday

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti’nin Tunceli Belediye Başkan Adayı Gökhan Arasan, “Tunceli’ye taze kan” olarak adlandırılıyor.

 Tunceli’nin gelişip kalkınmasında AK Parti hükümetleri kadar işadamlarının da büyük katkısı oldu. Bu katkıları sağlayanlardan biri de genç ve başarılı işadamı Gökhan Arasan. Memleket sevdası, yatırım ve hizmet aşkıyla doğup büyüdüğü yeri sahiplenen Gökhan Arasan, seçim ziyaretlerinde de büyük ilgiyle karşılanıyor.

Tunceli’nin evladı Gökhan Arasan’ın yatırımları da evi de Tunceli’de. Memleketini terk etmeyen, yatırımlarıyla şehrine hizmet eden Gökhan Arasan ticaret hayatındaki başarılarını siyaset alanında da Tunceli’ye yaymak istiyor.

Ticaretinden elde ettiği kazancını Tunceli’ye yatırıp büyük bir ekiple hizmet ettiği gibi yatırımlarını Tunceli dışına çıkarmamasıyla da gerçek bir Tunceli evladı olduğunu kanıtladı. Vatandaşlar kendisi için “Dersime hizmeti borç bilmiştir. Kendisini siyaset ve hizmet alanında ilkelerini yürütmeye çalışan biri olarak gördük. Dersim’de ticaret yapan bir çok işadamı kazancını Tunceli dışına çıkarırken Gökhan Arasan ise kazancını Dersim’e yatırmış aynı zamanda Dersim’e daha çok yatırım gelsin, daha çok gelişsin diye çevresiyle, ailesiyle Dersim’e gönül vermiştir. Yeniliklerle Dersim’e gönül veren işadamlarından biridir” değerlendirmelerini yapıyorlar.

Siyaset hayatına da AK Parti ile başlamış, AK Parti belediye başkan adayı olarak hizmet yapmaya gönül veren Gökhan Arasan, Dersim’de belediye başkanlığı için yarış olarak görmeyip beleye başkanı olursa Dersim evladı olarak kendi işinde yaptığı başarıları belediye başkanlığında Dersim’e de yapmayı planladığını söylüyor.

Dersim’e evladına iş, fabrika yatırımıyla öncülük yapacağım” diyen Gökhan Arasan, Dersim’in kalkınması içini gecesini gündüzüne katacağını belirtiyor.

Gökhan Arasan, “Dersim’de ‘yaparız, ederiz, edeceğiz’ değil, yapılması gereken başarılı işler yapılacak diye açık ve net olunması lazım. Hayatımda hep başarılı işlere imza attım. Doğup büyüdüğüm şehre hizmet etmek benim için şereftir. Bugüne kadar Dersimli kardeşlerim ve büyülerimle hizmet yolunda ilerleyeceğiz. Dersimli olup da Dersim dışında yaşayan siyaset veya secim zamanı gelip boy gösteren siyasetçi değil, Dersim’de doğup Dersim’de yatırım yapan, yatırımlarını Tunceli’ye yapan bir işadamı olarak huzurunuzdayım. Artık Dersim’de kalkınma ve yeni işler konuşacağız. Böylelikle hep Dersim’i konuşacaklar. Dersim’de hizmetlerle yaşatıp ayakta tutacağız ve halkımızla el ele gönül gönüle, birlikte ve beraber yöneteceğiz. Dersimli büyüklerim ve kardeşlerimle birlikte hareket edeceğiz. Halkımızla beraber yürüyeceğiz. Çünkü biz; ‘hizmet gönül işi’ diyoruz. Bu gönül işi, aşk ve sevgi işi demek el ele, kol kola, omuz omuza yürümek demektir. Tunceli’yle, tüm vatandaşlarımızla kucaklaşmaya adayım” diye konuştu.

DERSİM BİR SEVDADIR, SÖZDE DEĞİL ÖZDEDİR

Yapılanlar ortada. Başarılı bir insan her yerde her zaman başarısını göstermiştir. Artık taraf zamanı değil hizmet zamanıdır. Dersim için kazanma, kazandırma zamanıdır. Haydi canlar bir olalım, birlik olalım. Destek sizden hizmet etme Gökhan Arasan’dan

(BA-BA-S) TUNCELİ (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230932