Tuncer Vergül’den Milli Duruş Paylaşımı

"Tuncer Vergül’den Milli Duruş Paylaşımı"

Karslı esnaflardan Tuncer Vergül, ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik savaşa karşı milli birlik ruhu içinde hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Tuncer Vergül’den Milli Duruş Paylaşımı

KAFKAS HABER AJANSI

Karslı esnaflardan Tuncer Vergül, ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik savaşa karşı milli birlik ruhu içinde hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

Vergül’ün paylaşımı şöyle:

Çok kıymetli  kardeşlerim, kalbinde zerre kadar vatan sevgisi taşıyan milletim;

Bu çağrıyı herkes birbirine atsın yaysın...BU BİR EKONOMİK SEFERBERLİK ÇAĞRISIDIR, LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN ...!!!!

ABD başkanı TRUMP Reisi değil Onun nezlinde tüm Türkiyeyi tehdit etmiştir !!! Ve süre bitiminde daha büyük ekonomik dalglanma ile karşı karşıya bırakılacağız, Buna önlem olarak ne yapabiliriz ????

Yarın imkanı  olan herkes en az 1000 euro yada karşılığı altını yada imkanına göre daha fazlasını, olmayan olduğu kadar,  altın yada dövizini Halkbank Vakıfbank yada Ziraat Bankası özellikle halkbankasında  bozdurup hesap açsın.

Bozdurduğu parayı en az 6 ay bankada mümkünse vadesiz mümkün değilse vadeli hesaba yatırsın.

Bunu yaparsak ne oluyor biliyor musunuz???

1-Bunu yapabilecek en az 30 milyon vatandaşımız  var. Piyasaya bir anda 30 -50 milyar dolar para giriyor.(Bu sayı ve rakam abartı değil şöyleki şu anda  70.000.000 adet cep telefonu kullanıyoruz. 10 milyonu Iphone , tanesi 1000 dolar bir telefon parasını vatanımız için 6 ay feda edelim)

2-Piyasaya girecek bu para Türkiye’den çıkan yabancı sermayenin yerini alıyor ve yerli sermaye oluyor.

3-Dolar ve Euro yerle bir oluyor faizler dip yapıyor.

4-Ekonomimiz şahlanıyor.Ve tüm dünya “Türk milleti için ülkesi ve bağımsızlığı söz konusu olduğunda herşeyin teferruat olduğunu “ konuşuyor

5- Bu bir hayal değil...küçük bir fedakarlıkla  en fazla bir haftada ülke ekonominisine 50 milyar dolar kazandırabiliyoruz.

6-Dolar be Euro düşüyor bizim bozdurduğumuz para azalmıyor bankada duruyor istediğimiz zaman çekiyoruz.

Bu çok basit bir operasyon yeterki isteyelim ve inanalım...Bütün dünyaya Türk’ün bağımsızlığına verdiği önemi gösterelim....Ecdat geçmişte vatan için Can’ını verdi  kanını verdi,Ülkemiz de her an vatan evlatları canlarını veriyor şehit oluyor...15 Temmuz’da milletimiz Canını verdi vatanını devletini vermedi ...Geçmişti analarımız kollarında boyundaki bilezikleri çıkarıp yardım için pakistana gönderdi...

Böyle bir milletin evladı olarak bin dolar yada karşılığı altını bozdurup bankaya yatırsak ne olur ...!!!!

Bu şerefsiz Amerika Irak Suriye den sonra gözü İran ve bize dikti.Onun gözünü Oymak namus borcumuzdur.Hep birlikte bu oyunu bozarak ülkemizi düzlüğe çıkaralım.

Yoksa yarın namusumuz ekmeğimiz vatanımız elden gider ve yastık altında tuttuğumuz herşeyi zorla elimizden alırlar..

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.237971