• 17 Temmuz 2019 Çarşamba

TÜRKAV’dan Bitirik’e Ziyaret

"TÜRKAV’dan Bitirik’e Ziyaret"

Kısa adı (TÜRKAV) olan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kars İl Başkanlığı, Türk Polis Teşkilatının 174 Kuruluş Yılı münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik'e ziyarette bulundu.

TÜRKAV’dan Bitirik’e Ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

ŞANLI: DEVLETİN ASİL EVLATLARININ KIRMIZI ÇİZGİSİ VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜDÜR

Kısa adı (TÜRKAV) olan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kars İl Başkanlığı, Türk Polis Teşkilatının 174 Kuruluş Yılı münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik'e ziyarette bulundu.

Türkav Kars İl Başkanı Murat Şanlı ve Prof Dr M. Ali Kırpık, Yrd. Doç Mustafa Kemal Altun, Yrd. Doç. Dr. Neriman Mor,Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Fahrettin Şimşekler'den oluşan Yönetim Kurulu üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

10 Nisan 2016 tarihinde Türk Polis Teşkilat’ın kuruluşunun 174. yıl dönümünü kutlama münasebetiyle gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde Türkav heyetini makamında ağırlayan Bitirik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emniyet Müdürü Ümit Bitirik Kars’taki sivil toplum örgütlerinin faal olmasının şehrin tanıtımı ve kalkınması açısından olumlu olduğunu dile getirdi.

Türkav İl Başkanı Murat Şanlı ziyaretlerinin amacı hakkında Bitirim'e  bilgi verdi.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette; Vakıf Başkanı Murat Şanlı Türk Polis Teşkilat’ın kuruluşunun 174. yıl dönümünü nedeniyle ziyarette bulunduklarını dile getirdi. Şanlı, Ülkemizin en köklü teşkilatlarından birisi olan Türk polis teşkilatına bu güne kadar hizmet etmiş görevi başında vefat etmiş terör ve toplumsal olaylar nedeniyle şehit olmuş tüm emniyet mensuplarını rahmet ve minnetle andıklarını halen görevi başında bu kutsal görevi icra eden Emniyet mensuplarına da şükranlarını sunduklarını ifade etti.

“TERÖRLE MÜCADELEDE TÜRKAV DEVLETİNİN YANINDADIR”

Şanlı, terör sarmalında toplumun güvenliği için canını hiçe sayarak görev yapan Emniyet mensuplarının her türlü övgüye layık olduğunu dile getirerek; “Bu bağlamda şehrimizin huzuru için gece gündüz demeden görev yapan emniyet mensuplarına sizin şahsınızda ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Şanlı son olarak şunları ifade etti; Vakıf olarak her zaman Polisimizin yanındayız, bu bağlamda üzerimize düşen görev sorumluluk olursa seve seve katkıda bulunuruz.

Vakıf Başkanı Murat Şanlı günün anısına Emniyet Müdürü Ümit Bitirik'e üzerinde Yüce  Allahın doksan dokuz isminin yazılı olduğu bir biblo hediye etti.

Ziyaret  hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234141