Türkiye’de partiler olarak taraftar seçim dağılımı tahmini

"Türkiye’de partiler olarak taraftar seçim dağılımı tahmini"

İşadamı Osman Nuri Bakırcı’nın, “Türkiye’de partiler olarak taraftar seçim dağılımı tahmini” yazısı:

Türkiye’de partiler olarak taraftar seçim dağılımı tahmini

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İşadamı Osman Nuri Bakırcı’nın, “Türkiye’de partiler olarak taraftar seçim dağılımı tahmini” yazısı:

AK parti, CHP, HDP, İyi Parti, Saadet ve diğer partiler olarak değerlendirilirse “AK Parti 23 Haziran’daki seçimlerde kaybetti” denilse de veya “İstanbul kaybedildi” gibi gösterilse de    basında “Ekrem İmamoğlu CHP, HDP, iyi Parti, Saadet Partisi kazandı” denilse de

“AK Parti Binali Yıldırım kaybetti” denilsede….

Toplumun oy potansiyelini 5’e bölersek 1 tarafta AK Parti, 1 tarafta 4 parti olarak kabul edersek Türkiye toplum olarak yine” AK Parti” dedi. İstanbul 4 partiye 4 ayrı görüş bir araya gelerek 1 partiye karşı birleştirilmiştir

Bugün genel seçim olsa yine AK Parti 1’inci parti olarak çıkacaktır demek hizmet olarak Türkiye toplumu hizmeti görerek tarafını kabul etmiştir.

Yani AK Parti hizmetin karşılığını almıştır ve 4 parti bir araya gelerek hizmet çalışmaları göz ardı ederek karalama propagandası yaparak CHP, HDP, Saadet ve İyi Parti, Ekrem İmamoğlu artik Türkiye’de 10. sıralarda göstermeye çalıştırıldı.

AK Parti sevenleri ve gerçek hizmetleri görenleri hem AK Parti hem AK Parti yöneticilerinin moral ve çalışma azmini düşürmek isteyenlere prim vermemek lazım. Türkiye genelinde AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan ve ekip çalışma arkadaşlarının Türkiye genelinde % 50’yi geçkin bir oy potansiyel i var. Küskün olarak veya AK Parti ye kızdırılmış  kandırılmış  seçmenler de % 6 civarında desek AK Parti hataları olarak da % 4 desek % 10  ettiğini  düşünürsek AK Parti oyları yine aynı. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi yine TÜRKİYE’de 1’inci parti olarak görülür.

DİKKAT! Türkiye seçmeni ve AK Parti Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşları ekibi hizmet gönüllülerine gönlünü ne yüzünü asma. Çünkü hizmet ve çalışmaların karşılığını lider hizmet gönül adamı Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşları birincidir.

İstanbul’un oy oranlarında AK Parti kendi oyunu korumuştur.

CHP, HDP, Saadet, İyi Parti olarak birleşse de AK Parti yine birincidir. Türkiye ve AK Parti üst düzey yöneticileri AK Parti sevenleri Türkiye için; ne surat asma, ne gönül koyma, ne de davayı bırakma zamanı değil.

‘ Her şey güzel olmaz bazen,

Ama yola devam durmak yok,

El ele, göz göze, gönül gönüle; sevenleri, sevgileri, gönülleri küskünleri bir araya getirme zamanı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.224715