Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı

Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı

Kars Valisi Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı


Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Valisi Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Milli Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 96’ncı yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce Milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış şanlı bir zaferdir.

Türk Milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini, savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlayarak bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir. Zaferin ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gücünü aziz milletinden alan, demokratik ve çağdaş bir hukuk devleti olarak dünya devletleri arasında seçkin yerini almıştır.

Bilinmelidir ki, dün Sarıkamış’ta, Çanakkale’de, İstiklal Harbinde ve 15 Temmuz’da olduğu gibi bugün de ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelen hain saldırılara karşı, aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir.

Gücünü ve bekasını birlik, beraberlik ve kardeşliğinden alan milletimizin, tarih boyunca yüce değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenmenin şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız her türlü badireyi aşmamızı sağlayacağına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan, ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   kars Valisi  Rahmi Doğan  30 Ağustos Mesajı  kars haberleri  zafer bayramı haberleri   
<< Önceki Haber Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı Sonraki Haber >>
  • Dolar : 5,25011
  • Euro : 5,9534
  • Altın : 221,333
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı

DMCA.com Protection Status

Vali Rahmi Doğan’ın 30 Ağustos Mesajı

  Yukleme: 0.059102