EĞİTİM Haber Girişi : 13 Mayıs 2018 12:15

Yasin Aşkın Yıldırım’dan Anneler Günü Mesajı

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yasin Aşkın Yıldırım’dan Anneler Günü Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kars Milletvekili Aday Adayı İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Toplumsal yapının temelini oluşturan ailenin dayanak noktası olan, karşılıksız sevginin, güvenin, özverinin, fedakarlığın vücut bulduğu kadınların yani annelerin sadece yılın bir günü hatırlanmaması gerektiğini söyleyen Yıldırım, sadece ihtiyaçları olduklarında değil her zaman sevgi ve saygı ile yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmemiz gerektiğini kaydetti.

Yıldırım, mesajında; “Mayıs aylarının ikinci pazarını Anneler Günü olarak kutluyoruz. Bu özel günlerde annelerimize hediyeler alıyor, onları bu günde mutlu etmeye çalışıyoruz. Türk kadının ve annelerinin evlatları için, bu ülke için yaptığı fedakarlıkların karşılığını hiçbir şeyle ödeyemeyiz. Toplumsal yapının temeli aile, ailenin de ana direği kadınlar, dünyanın en özverili insanları, omuzlarında sadece hayatın yükü değil, evlatlarının yükü de olan annelerimiz bizler için her gün özel olmalı, onları yılın her anı mutlu etmeliyiz. Bir demet çiçek, ya da hatırlanmanın onları mutlu edeceğini bilerek bu özel günde bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş bütün annelerimize rahmet diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.