Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi

Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi

Türkiye Yadım Sevenler Derneği (TYSD) Kars İl Başkanı hayırsever işadamı Yasin Aşkın Yıldırım’a eğitim ve öğretime yapmış olduğu katkı ve desteklerin den dolayı Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz tarafından teşekkür belgesi gönderildi.

Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi


Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Türkiye Yadım Sevenler Derneği (TYSD) Kars İl Başkanı hayırsever işadamı Yasin Aşkın Yıldırım’a eğitim ve öğretime yapmış olduğu katkı ve desteklerin den dolayı Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz tarafından teşekkür belgesi gönderildi. Yıldırım’a belgeyi Kars Vali yardımcısı Serdar Demirhan takdim edildi. 

Yıldırım, “Kars Vali yardımcısı Serdar Demirhan’a, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ve Kars İl  Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun beye çok teşekkür ederim” dedi.

Yıldırım, “Devletler ve Milletler eğilmek, bükülmek istemiyorlarsa eğitime ve bilime önem vermeleri gerektiğini mutluluğun ve kalkınmanın en iyi çözüm yolunun bilim, eğitim ve öğretim den geçtiğini bilmelidirler.” diye konuştu.

‘İnsanın diğer mahlukattan üstünlüğü ilim iledir, güç ve kuvvetle değildir.’ diyen İmam-ı Gazali haz’ın lafını hatırlatan Başkan Yıldırım, "Bu söz çok manidardır. Eğitimin önemi, ilmin değeri, okumanın bilinci, insanın bilerek düşünce üretmesine ve yaratıcılığa yönelmesine imkan verir. Devletin güçlü olması İyi eğitim görmüş gençlerin çabalarıyla mümkün olacaktır. Bir ülke, bir toplum kalkınmak ve kendini geliştirmek zengin ve refah içinde yaşamak istiyorsa, her şeyden önce bireylerine kaliteli ve sağlıklı bir eğitim vermek mecburiyetindedir. Yıldırım RABBİM müsaade ettiği zamana kadar dini ilmi ve manevi alanda olmak üzere, Eğitim ve öğretim hizmetlerine devam edeceğim” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi haberleri  kars haberleri  yasin aşkın yıldırım haberleri   
<< Önceki Haber Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi Sonraki Haber >>

Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi

DMCA.com Protection Status

Yasin Aşkın Yıldırım’a teşekkür belgesi

  Yukleme: 0.060257