• 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Yasin Aşkın Yıldırım’dan Kutlama Mesajı

"Yasin Aşkın Yıldırım’dan Kutlama Mesajı"

YASİN AŞKIN YILDIRIM’IN TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN KURULUŞUNUN 174.YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Yasin Aşkın Yıldırım’dan Kutlama Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İŞADAMI YILDIRIM’IN TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN KURULUŞUNUN 174.YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Ülkemiz ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlamak için zaman mefhumu gözetmeksizin görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 174. kuruluş yıldönümünü  kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için  gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Emniyet Teşkilatımız, bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkânlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatımızın Polis Haftası'nı ve 174. kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevleri başında şehit olan polislerimizi rahmetle; gazi  ve emekli olanları minnetle anıyorum. Halen görevleri başında olan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234363